Plantronics Bluetooth Kulaklık Modelleri

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda SeLeN tarafından 11 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Plantronics Bluetooth Kulaklık Modelleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Plantronics Bluetooth Kulaklık - Plantronics Bluetooth Kulaklık Özellikleri - Plantronics - Bluetooth Kulaklıklar
  Ortam gürültüsü nedeniyle ve kulağa oturmayan yapılarıyla duyamadığımız için bağırarak konuştuğumuz kulaklıkları unutun. Plantronics kulaklıkların gürültü azaltıcı ve ses seviyesini kontrol eden teknolojik özellikleriyle artık duyacaksınız. Netcell İletişim, LG ve Alcatel telefonlarından sonra portföyüne Plantronics marka kulaklıkları da ekledi. Plantronics Bluetooth kulaklıklar, markanın işitme ve ses iletme teknolojilerinde sahip olduğu elli yıllık tecrübe ile rakiplerini geride bırakıyor.

  [​IMG]

  Bluetooth kulaklıkların en büyük sorunu, dış gürültü nedeniyle karşı tarafı duyamıyor olmamız ve telefonda bağırarak konuşmak zorunda kalmamız. Plantronics kulaklıklar ise sahip olduğu Audio IQ teknolojisi ile dış gürültüyü azaltırken, gelen sesi de ortam sesine göre ayarlıyor. Böylece karşı tarafı rahatça duymamızı sağlarken, sesimizi de daha net olarak iletiyor.

  [​IMG]

  Beş saat konuşma süresi, yedi gün bekleme süresi gibi özelliklerinin yanı sıra Plantronics kulakların bazı modelleri saklama kabında kendi kendini şarj ederek yedi gün olan bekleme süresini on güne uzatıyor. Multipoint (çok noktalı) teknolojisi sayesinde çift telefon ile eşleşme sağlayan Plantronics kulaklıklar her telefona bir kulaklık devrini bitiriyor.

  [​IMG]

  Diğer taraftan Plantronics Bluetooth kulaklıklar, kulaktan düşmeyen hafif ve ergonomik yapısı ile hayatımızı kolaylaştırıyor ve cep telefonlarının sağlığımıza olan negatif etkilerini de azaltıyor. Netcell İletişim’in dağıtım gücü ile pazara giren Plantronics Bluetooth kulaklıklar beş değişik modelle raflardaki yerini aldı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Plantronics Bluetooth Kulaklık Forum Tarih
Windows 7 Bluetooth Sorunu Windows 7 15 Şubat 2012
Nokia Bluetooth Donanım Adresini Öğrenme Kodu Nokıa 15 Haziran 2011
Tank-X + BlueTooth Java Oyunları 1 Mayıs 2010
Bluetooth ile Diğer Kişiden müzik dinleme Msi v1.3 TR by AqLiFe_07 Müzik Çalar Programları 22 Mart 2010
Bluetooth Karşılıklı Oynanan Oyunlar Download Sis Uzantılı Oyunlar 22 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş