Pino Resort Bilgileri ve Resimleri Didim

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda DeMSaL tarafından 8 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Pino Resort Bilgileri ve Resimleri Didim konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Pino Resort - Alternatif Tatilin Adı

Didim Akbük Mevkii, Şehir merkezine 10 km, Bodrum-Milas havaalanına 90 km mesafededir. Denize 50 mt. mesafededir.

Genel Özellikler
    Açık yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Açık disko, Çocuk oyun alanı, Soft animasyon, Restaurant, A'la carte restaurant, Havuz bar, Otoapark

Ücretsiz Aktiviteler
    Otopark,

Ücretli Aktiviteler
    Yabancı içkiler, Taze sıkılmış meyve suları, A'la carte restaurant, Dalış okulu, Doktor, Market, Kasa, Çamaşır yıkama

Oda Özellikleri
    Tesiste 72 oda bulunmaktadır. Odalar 2 oda 1 salondan oluşmaktadır. Odalarda; Banyo, Wc, Televizyon, Minibar, Balkon, Klima bulunmaktadır. Odalar deniz ve bahçe manzaralıdır.
    Aile Odası

Yeme - İçme
    Herşey Dahil(10.00-23.00), Kahvaltı(08.00-10.00), Öğle yemeği(13.00-14.30), Akşam yemeği(19.00-21.00), Snack saati(16.00-17.00), Çay saati(16.00-17.00), 10.00-23.00 saatleri arası yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.
    Herşey Dahil
    Aile ve Çocuk
    Çocuk havuzu, Çocuk oyun alanı,

Özel Not ve Açıklamalar
    Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
    Erken Rezervasyon Oteli
    Ulaşım ve Transfer
    Tesise Otobüs İle Ulaşım Hizmeti Vardır.

Pino Resort - Didim - pino resort

Yükleniyor...