Photology 1.1.109 Download

'O-P' forumunda NeslisH tarafından 12 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Photology 1.1.109 Download konusu Photology
  Photology 1.1.109

  [​IMG]Yıllar önce 5 Temuuz tarihinde kuzeninizin doğum günü partisinde çekilmiş, üzerinizde turuncu bir t-shirt'ünüzün bulunduğu, yanınızda amcanızla olan fotoğrafaınızı bulamıyor musunuz ? Sorun değil. 9 tirilyon gigabyte'lık fotoğraf arşiviniz bile olsa Photology için sorun değil.
  Samanlıkta iğne aramak deyimini hiçe sayan bu program sayesinde artık resimlerinizi ararken çok daha rahat bir şekilde onlara ulaşıcaksınız. Sade arayüzü ve hızlı yapısıyla bu resim arşivleme programı çok işinize yarayacak.

  Genel Özellikler:  [​IMG]Kolay

  Çoğu fotoğraf yazılımı resimler üzerindeki taglara ve onları organize ettiğiniz klasörlere göre arama yapar. Fakat Photology bunun tersine fotoğraflarınızı daha rahat arama yapabilmeniz için size resimdeki hikayeyi anlatırmış gibi daha akılda kalacak ve kolay hatırlanabilecek sezgisel arama yöntemleri kullanıyor. Tag yok, klasör yok! Photology fotoğraflarınızı tanıyor.
  [​IMG]Hızlı
  Fotoğraflarınız arasından istediğiniz aradığınız fotoğrafa ulaşmak angarya olabilir, çünkü çok zaman alır. Ama Photology 10,000 fotoğrafı saniyeden daha az bir sürede arayabiliyor, 3,000 tane bitki fotoğrafını, 1000 tane sahilde çekilmiş fotoğrafı seçebiliyor veya 56 tane fotoğraftaki mor rengi ayırt edebiliyor. Artık bu hızlı arama motoru sayesinde resimleriniz arasından istediğinize ulaşmak çok kısa bir süre alacak.
  [​IMG]
  [​IMG]Eğlenceli
  Geçen seneki pembe ceketli fotoğrafım nerde? Ceketinizi ve rengini hatırlayabilirsiniz fakat nerde çekildiğinizi unutabilirsiniz. Program size neden pembe bir ceketiniz olduğunu sormuyor, sadece pembe renk bulunduran fotoğraflarınızı arayabilmenize olanak tanıyor veya dışarda çekildiğiniz fotoğrafları çünkü artık park içindeki generalin heykeli hakkında birşeyler hatırlayabiliyorsunuz.
  Not: Program hakkında daha detaylı bilgi ve uygulama örnekli demoları izlemek için üreciti adresinden yararlanabilirsiniz.  Yapımcı:----------------------------enoetic

  Dosya Boyutu:----------------------6,50 MB

  Lisans:-----------------------------Deneme Sürümü, Tam Sürüm $39

  Dil:---------------------------------İngilizce

  Platform:----------------------------Windows XP/Vista

  Uninstall Seçeneği?-------------------Evet

  Limit:Kısıtlı Kullanım  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  Photology 1.1.109
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Photology Download Forum Tarih
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011
InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download I-J 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş