PhotoInstrument 2.5 build 219 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 14 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  PhotoInstrument 2.5 build 219 İndir konusu PhotoInstrument 2.5 build 219

  Boyut : 2.05 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : Kendi kayıt türüne

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Timur Fatykhov

  Tanıtım:
  PhotoInstrument bir resim düzenleme programıdır. Sadece birkaç tıklamayla dijital fotoğraflar üzerindeki çeşitli kusurlar düzeltilebilir.

  Program sayesinde resim üzerinde düzenleme, rötuş, makyaj gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir. Bu yapılan değişiklikler doğrultusunda resim çeşitli ortamlarda paylaşılabilir. Örneğin kendi portre resminiz üzerinde bazı leke, sivilce gibi izler var. Bunları yok edebilirsiniz.

  Program çok kapsamlı ya da başlı başına bir resim düzenleme programı değildir. Özellikle yüzdeki sivilceleri kaldırıp ya da çukurları doldurabilir.

  Program Türkçe dahil çeşitli dilleri desteklemektedir. Programın dijital resimler üzerinde ayar yapmak için kullandığı fırça gibi araçlar yanında resmi bulanıklaştırma, kırmızı göz hatasını giderme, parlaklık, kontrast (karşıtlık), kir temizleme gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir.

  Programın başlangıcında istenirse eğitim videosunu seyredip (ya da Help > Help video kısmından) bu işlemlerin nasıl yapıldığına bakılabilir. Örneğin, yüzdeki sivilcileri yok etmek için 'skin Cleaner' simgesine tıklayıp temizlik yapılabilir.

  Program JPEG, BMP, GIF, MNG, PSD, RAS, TGA gibi çok sayıda dosya biçimini tanır. Kayıt olarak ise JPEG, BMP, TIFF gibi çeşitli dosya türlerine kaydedebilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın deneme sürümünde resimler üzerinde yaptığınız değişiklikleri sadece kendi uzantısıyla kaydedebilir. Diğer dosya türleriyle kayıt yapabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$'dır.


  PhotoInstrument 2.5 build 219
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - PhotoInstrument build İndir Forum Tarih
Kendi Fotolarınızı Rutuşlayın - PhotoInstrument Photoshop Programları 5 Şubat 2010
PhotoInstrument 2.9 İndir O-P 11 Kasım 2009
PhotoInstrument 2.4 İndir O-P 7 Mayıs 2009
PDFTK Builder PDF Bölme Birleştirme Filigran Ekleme Programı O-P 2 Ocak 2011
PDFTK Builder Portable Kurulum Gerektirmeyen Taşınabilir Sürüm O-P 2 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş