PhotoInstrument 2.4 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  PhotoInstrument 2.4 İndir konusu PhotoInstrument 2.4

  Boyut : 2.04 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : Kendi kayıt türüne

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Timur Fatykhov

  Tanıtım:
  PhotoInstrument bir resim düzenleme programıdır. Sadece birkaç tıklamayla dijital fotoğraflar üzerindeki çeşitli kusurlar düzeltilebilir.

  Program sayesinde resim üzerinde düzenleme, rötuş, makyaj gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir. Bu yapılan değişiklikler doğrultusunda resim çeşitli ortamlarda paylaşılabilir. Örneğin kendi portre resminiz üzerinde bazı leke, sivilce gibi izler var. Bunları yok edebilirsiniz.

  Program çok kapsamlı ya da başlı başına bir resim düzenleme programı değildir. Özellikle yüzdeki sivilceleri kaldırıp ya da çukurları doldurabilir.

  Program Türkçe hariç çeşitli dil desteklerine sahip. Programın dijital resimler üzerinde ayar yapmak için kullandığı fırça gibi araçlar yanında resmi bulanıklaştırma, kırmızı göz hatasını giderme, parlaklık, kontrast (karşıtlık), kir temizleme gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir.

  Programın başlangıcında istenirse eğitim videosunu seyredip (ya da Help > Help video kısmından) bu işlemlerin nasıl yapıldığına bakılabilir. Örneğin, yüzdeki sivilcileri yok etmek için 'skin Cleaner' simgesine tıklayıp temizlik yapılabilir.

  Program JPEG, BMP, GIF, MNG, PSD, RAS, TGA gibi çok sayıda dosya biçimini tanır. Kayıt olarak ise JPEG, BMP, TIFF gibi çeşitli dosya türlerine kaydedebilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın deneme sürümünde resimler üzerinde yaptığınız değişiklikleri sadece kendi uzantısıyla kaydedebilir. Diğer dosya türleriyle kayıt yapabilmek için satın almalısınız. Lisanlı fiyatı ise 39.95$'dır.


  PhotoInstrument 2.4
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - PhotoInstrument İndir Forum Tarih
PhotoInstrument 2.9 İndir O-P 11 Kasım 2009
PhotoInstrument 2.5 build 219 İndir O-P 14 Mayıs 2009
Kendi Fotolarınızı Rutuşlayın - PhotoInstrument Photoshop Programları 5 Şubat 2010
Hangi organlarda ve yapılarda sindirim gerçekleşmez kısaca Sorular ve Cevaplar 10 Ekim 2017
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş