Pes 2011 nasıl Olacak?

'Oyunların Tam Çözümü' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Pes 2011 nasıl Olacak? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  pes 2011 nasıl Olacak?
  pes 2011 özellikleri  [​IMG]
  Pes 2010 ile özellikle konsollarda ağır bir yenilgi almıştı. Kendini adete baştan yaratan EA Sports, Fifa 2010'la konsolları kasıp kavurmuş fanatik Pes oyuncularını bile Fifa oynar hale getirmişti.

  Konami Pes 2011 ile işte kaybettiği bu popülerliği geri kazanmaya çalışacak. 4 Mayıs'ta duyurulan yeni oyun 2010'dan memnun olmayan oyuncuları memnun edecek özellikler taşıyor.

  Konami Pes 2010 ile EA gibi 360 derece pas sistemine geçecek. Böylelikle oyuncular oyun üzerinde çok daha fazla etkili olacak. Pas tuşuna ne kadar basarsanız top o kadar hızlı gidecek. Bu özellik başlarda Pes oyuncularına zor gelse de alışıldığında oyun kalitesini %100 etkileyeceğe benziyor.

  Yeni oyunda futbolcu ve kaleci yapay zekaları gözden geçirildi. Yenilenen AI sayesinde futbolcular rakibi hataya zorlamaya çalışacak. Ayrıca oyuncular bu oyunda kaleciler üzerinde daha çok kontrol sahibi olacak. Zaman zaman oyunu yavaşlatarak ya da hızlı başlatarak kontra atağa kalkabilecekler.  İşte PES 2011'in en önemli özelliği!

  Yeni oyunda animasyonlar tamamen gözden geçirildi. Pes 2011'de oyuncuların hareketleri artık çok daha akıcı. Yepyeni animasyonlarla birlikte oyun hiç olmadığı kadar gerçekçi. Bu akıcılık oyunun hızında da göze çarpıyor. Oyun artık zaman zaman yavaşlayan zaman zamansa kontra ataklarla hızlanan bir tempoya sahip.

  Taktik sistemi de gözden geçirilerek sürükle-bırak sistemine geçilmiş. Bu sistemle kullanıcılar takımları üzerinde maksimum kontrole sahip olacaklar. Analog çubuğa çalım özellikleri ekleyerek de oyun içerisinde istedikleri hareketleri kolaylıkla yapacaklar.

  Oyunun en önemli özelliklerinden biri de Online Masterleague özelliği. Oyuncular kendi aralarında kurdukları liglerde kapışacak, kendi takımlarını yaratacak ve birbiriyle çekişecek.

  alıntı:chip.com.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş