Pes 2011 Ön İnceleme

'Ps2 Ps3 Ve Tüm Oyun Konsolları' forumunda Dine tarafından 23 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Pes 2011 Ön İnceleme konusu YABANCI Bİ SİTEDEN ÇEVİRİ YAPTIM BİRAZ KÖTÜ OLDU AMA ANLAŞILIR

  Yeni Yüzü Eleven Debuts Bu Yıl kazanma
  Bu yılki taksit için büyük değişikliklere Üretici Shingo "levrek" Takatsuka ipuçları.

  Winning Eleven PS3 ve Xbox 360 yıllık taksit gördü. Gibi sadece serisi için gelecek şeylerin bir önizleme almak been Ama görünüyor. Devamı ...
  Famitsu dizi yapımcısı (ve aslında programcısı) Shingo "levrek" Takatsuka ile son sayısında verdiği röportajda yıllar içinde özellikle Avrupa'daki atmıştır ve söz bu yıl için bir Winning Eleven birçok güç oldu eleştirileri Winning Eleven Year düzeyleri.  Güncelleştirmeleri de grafik ve oyun alanlarında gelecek. Şimdiye kadar Winning Eleven oyunlar o Famicom dönemin sadece uzantıları getirildiğini söyledi. Ince bu oyuncu ile PlayStation 2 aracılığıyla fakat geliştirme personel artık kavram ve bir şey daha Xbox 360 ve PS3 gibi yeni nesil makineler için uygun fikirler değiştirmeniz gerekir.

  O pay değişiklik beklemek ne tür ayrıntılı olarak vermeyeceğini ama o oyun alanı en açık biçimde AI ve oyuncu hareketleri arasında bir ilişki vardır değişiklikleri gösterir söyledi.

  Değişiklikleri nasıl oyun kontrolleri Takatsuka dedi üzerinde etkisi olacaktır. Şimdiye kadar bir "Famicom" inancı gibi iyi kontrol hızlı hareket anlamına gelir elde ettik. Ama bu basit değil. Özellikle yeni donanım üzerinde düşünme bu tip oyuncuların olmak çok hızlı yol açacaktır. Avrupa'da bazı oyuncular aslında oyunun temposunu çok hızlı şikayette bulundular. Daha hızlı gibi görünüyor Öte yandan bazı oyuncular yok. Personel dikkate ayarlama işlemi sırasında dengesini hale getireceğim.  Tüm değişiklikleri rağmen Takatsuka beklemek dedi yeni Kasım ve Aralık ayları arasında Winning Eleven. Oyun şu anda% 30 tamamlandı.
   
 2. avatar

  avatar Üye

  paylaşım için teşekkürler...
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 İnceleme Forum Tarih
Fifa 2011 İnceleme Oyunların Tam Çözümü 10 Ekim 2010
Hunting Unlimited 2011 Oyunu (İnceleme) Oyunların Tam Çözümü 16 Ağustos 2010
2011 Yılının En Çok Satan Albümleri Müzik Sohbet & Fan Club 8 Mart 2012
İl il Türkiyenin nüfusu 2011 Ülkeler Coğrafyası 28 Ocak 2012
Türkiyenin En İyi Üniversiteleri 2011 Üniversiteler 26 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş