PES 2008 Kayıt Sorununun %100 Çözümü !

'Oyunların Tam Çözümü' forumunda Siraç tarafından 16 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  PES 2008 Kayıt Sorununun %100 Çözümü ! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arkadaşlar ilk önce aşağıdaki linkten dosyayı indiriyoruz.

  [​IMG]

  Daha sonra indirdiğimiz winrarlı dosyayı bir klasöre çıkartıyoruz. Setup.exe adlı dosyaya çift tıklayar ak programı kuruyoruz.

  Programı kurduktan sonra bir klasör açılacak ve içinde 7-8 tane exe açılacak. Biz ilk önce Configure Joystick'i açıyoruz. Add diyoruz. En üstteki Paralel Port kısmını Virtual Joystick olarak değiştiriyoruz. Ve Add diyoruz.

  Şimdi bilgisayarınızın sağ alt köşesinde Yeni Donanım Bulundu ibaresi çıkacak. Yeni donanımı indirmiş olduğunuz PP Joy klasörünü göstererek tamamlıyoruz. Sağ alt köşede Yeni Donanım Bulundu diyince son bir adım kalıyor.

  Şimdi PP JoyKey.exe 'yi açıyoruz. En alttan Load.ini diyoruz ve indirmiş olduğumuz PP Joy klasörünün içinde bulunan Klavyekey.ini dosyasını seçiyoruz. Close diyoruz.

  Artık sanal bir joystick oluşturduk. Pes 2008 'i kurmuş olduğumuz yerden settings.exe 'yi açıyoruz. Controller kısmından Virtual Joystick 'i seçiyoruz. Ve settings.exe'yi kapatıyoruz.

  Şimdi oyuna girin. İlk başta zorluk seviyesini soracak. Zorluk derecesini seçip oyuna girin.Daha sonradan yeniden oyuna girmek istediğiniz de göreceksiniz ki zorluk seviyesini seçmenizi istemeyecek.

  Aslında çok kolay bir kurulum var. Biraz uzun yazdım ama Yapamadığınız yeri sorabilirsiniz.

  Alıntıdır...
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekkürler..
   

Bu Sayfayı Paylaş