Pegasus Sırrı

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda Dine tarafından 3 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Pegasus Sırrı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gregg Loomis’in sürükleyici romanı “Pegasus Sırrı”, Pegasus Yayınları tarafından yayımlandı. Kitabın reklam kampanyasında, Dan Brown’un “Da Vinci Şifresi”nden daha heyecanlı ve gerilim dolu olduğu iddia edildi ve sürekli Brown’un kitabı ile kıyaslandı. Fakat iddia edildiği kadar olmadığı da görülüyor.
  400 sayfadan oluşan kitap çıktığı ilk günlerden itibaren çok satanlar listesinde yer bulmayı başardı.

  Arka Kapak:
  Dan Brown’ın Da Vinci Şifresi Kitabının Hayranları Pegasus Sırrı’nı Çok Sevecekler.
  Birisi bir sırrı ne kadar süre saklayabilir? Peki ya eğer bu sır batı uygarlığının 2000 yıllık temel taşlarını yok edebilecek kadar önemli bir sır ise? Gregg Loomis tarafından yazılan bu kitapta işte böylesine nefes kesici bir olayın peşinden gidilmektedir.
  Amerikalı bir avukat olan Lang Reilly’nin kız kardeşi olan Janet Holt Paris’te bir apartman dairesinde öldürülür. Reilly, kız kardeşinin ölümünün bir kaza sonucu olmadığını anlar. Janet öldürülmüştür ve Lang katilin kim olduğunu ve kız kardeşini öldürme nedenini araştırmaya başlar.
  “Dan Brown hayranlarına sevindirecek bir kitap. Hız sınırlarını aşan bir heyecan. Romanın kahramanı ne tür korkunç bir tehlikede olduğunun farkında olmasa da kız kardeşinin ölüm nedeninin aydınlatmak için karanlık dünyalara, binyıllardır saklanan ölümcül sırlara korkusuzca dalıyor. Nefesinizi tutun, Gregg Loomis’in yeteneği sizi büyüleyecek. Bravo!” (Harriet Klausner)
  “Patlamalar sizi korkutmasın! Dahice kurgulanmış, oldukça akıcı, sürükleyici ve heyecan yüklü bir macera romanı.” (Fresh Fiction)
  “Bu kitapla göz kamaştırıcı bir başarıya imza atan Gregg Loomis yüksek derecede heyecan içeren bir gizem yaratmış. Bu şöleni kaçırmayın!” (Tim Davis - New Mystery Reader)
  “Pegasus Sırrı ilk sayfasından başlayıp okuyucuyu maceranın içine çeker ve sürprizlerle dolu bu kovalamacayı okumanın mükem- mel keyfini okuyucuya sunar. Kesinlikle fantastik bir roman. Bize bu keyfi yaşattığın için teşekkürler Gregg Loomis.” (Shayne Sawyer, Fresh Fiction)
   

Bu Sayfayı Paylaş