Pasaklı Tanrıça - Sophie Kinsella

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 4 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Pasaklı Tanrıça - Sophie Kinsella konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Pasaklı Tanrıça - Sophie Kinsella - Kitap Özet



  Kitap Özet

  "Adım Samantha. Yirmi dokuz yaşındayım. Hayatımda hiç yemek pişirmedim. Yer silmedim. Toz almadım. Düğme falan da dikemem. Yapmayı bildiğim tek şey kontratları yeniden düzenlemek ve müvekkilimi milyonlarca pound kâr ettirmek."

  Pasaklı Tanrıça[​IMG] hayatı biraz daha ağırdan alması gereken genç bir kızın hikâyesi. Ki bu kızın artık kendini bulması[​IMG] en önemlisi aşkı bulması gerekiyor. Ve elbette ki sözü edilen bu kızın[​IMG] bir kenarda öylece durmasına alışkın olduğu ütü masasının ne işe yaradığını da artık uygulamalı olarak öğrenmesi gerekiyor.

  "Samantha'ya çabucak kanınız ısınacak ve fazla mesai yapmış okuyucular bu avukatın hayatındaki ilk boş hafta sonunda yaşadığı sevinci çok iyi anlayacak."
  - Christian Science Monitor

  "Sophie Kinsella 'çıtır edebiyatı' oyunlarının zirvesinde. Olay örgüsü hızlı bir tempoda ilerlerken eğlendiriyor ve yazar acayip karakterlerine yeterli ölçüde gerçekçi ayrıntılar eklemeyi başarıyor."
  - New York Post

  "Kusursuz bir eğlence" Pasaklı Tanrıça hakikaten çok komik ve tatlı bir kitap. Kinsella mizahı iyi beceriyor ve okuyucularını meraktan çatlatıyor.
  - Miami Herald

  "Çok hoş bir romantik komedi."
  -The Washington Post

  Kitap Kapak

  [​IMG]

  Kitap Adı: PASAKLI TANRIÇA CEP BOY
  Orjinal Adı: UNDOMESTIC GODDESS
  Yazarı: SOPHIE KINSELLA
  Türü: ÇİK-LİT
  Çevirmen: BİGE TURAN
  ISBN: 975-605-0058-83-3
  Basım Tarihi: ŞUBAT 2009
   

Bu Sayfayı Paylaş