Parsanda Ftp Transfer Yazılımı 1.0.0.27 indir

'O-P' forumunda NeslisH tarafından 19 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Parsanda Ftp Transfer Yazılımı 1.0.0.27 indir konusu Parsanda Ftp Transfer Yazılımı birçok firma ve işletmenin yedek alma ihtiyaçlarına karşı ürettiği, ftp sunucunuz üzerine değerli bilgilerinizi yedeklemeye yarayan bir sistemdir.

  Yazılıma ftp adresi, ftp kullanıcı adı, ftp şifresi, bilgisayardan upload edilecek belgelerin bulunduğu dosya yolu gibi bilgiler girilip her gün belirttiğiniz saat ve dakikada yedeklerinizi ftp'ye upload etmektedir, hatta yazılıma girdiğiniz eposta ve SMTP adresiniz sayesinde her transferde size rapor Postası göndermektedir.

  Biz bu yazılımı kendi ihtiyaçlarımız için yazdık ve sizlerle paylaşıyoruz.

  Yazılımın bir kaç özelliği:
  [​IMG] Upload klasöründeki belgeleri isimlerinden ayırt edip, ftp ye farklı isimle kaydetmek. Örneğin murat.txt adli belgeyi mu İle başlayanları MURAT SALMANOĞLU olarak kaydedebilirsiniz.
  [​IMG] Yazılma girdiğiniz her bilgi ftp adres, şifre, kullanıcı adi, belge adı yakalama gibi özel ayarlarınızda dahil hepsi kaydedilmekte ve ayarlarınız her açılışta bıraktığınız gibi kalmaktadır.
  [​IMG] Yazılım transfer işlemini başarıyla tamamlayınca verdiğiniz eposta ve SMTP adresiniz üzerinden size bilgilendirici raporlar gönderir.(gmail kullanabilirsiniz)
  [​IMG] Parsanda Ftp Transfer Yazılımını sadece ftp'de degil yerel ağınızda ve yerel sürücüleriniz arasındada kullanabilirsiniz.
  örneğin: C:\ Sürücüsünden D:\ sürücüsüne
  örneğin: Ağınızdaki Ali Bilgisayarından Veli Bilgisayrına.
  [​IMG]

  İNDİR
   

Bu Sayfayı Paylaş