Paris Hilton itina ile badana yapıyor!

'Magazin Haberleri' forumunda SeLeN tarafından 21 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Paris Hilton itina ile badana yapıyor! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Paris Hilton, uyuşturucu kullanmak ve bulundurmaktan çarptırıldığı 200 saatlik kamu cezasını çekmeye başladı. Topuklu ayakkabılarıyla tüm gün kentin duvarlarını boyayan Paris, basının ilgi odağı oldu

  [​IMG]

  Uyuşturucu ve eğlence düşkünlüğü yüzünden başı bir türlü dertten kurtulmayan Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, son olarak kokain bulundurmak ve kullanmak suçundan 200 saatlik zorunlu kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırıldı.

  'Hollywood Güzelleştirme Ekibi' ile birlikte şehrin duvarlarını boyacak olan Paris, bu durumu da kendi lehine çevirmeyi başardı. Hilton'un boya yapmak için tercih ettiği kıyafetler ve topuklu ayakkabıları dün bütün dünya basınının gündeminde yer aldı.
  SABAH 7'DE İŞBAŞI

  Çalışacağı ekibin daha öncesinde gerçekleştireceği görevin zorluklarını anlatmasına rağmen 10 santim boyundaki sivri topuklu siyah ayakkabı ve dar kot pantolonuyla duvar boyamaya çalışan Paris'in memnuniyetsizliği çoğu zaman yüzünün ifadesinden anlaşılıyordu. Zorlandığı da gözden kaçmayan Hilton'un vücudu ve kıyafetleri günün sonunda yerlerdeki çamur ve boyadan nasibini aldı. 200 saatlik kamu hizmeti boyunca sabah tam 7.00'de işinin başında olmak zorunda olan Paris, çalışacağı alana 15 dakika dahi geç kalması halinde o gün hiç çalışmamış sayılacak. Bütün bunlara rağmen kuşkusuz sosyetik güzeli en çok zorlayacak kural ise çalışma saatleri boyunca ona izin verilen süreler haricinde cep telefonu ile konuşamayacak olması.

  Hilton boyama işlerini bitirdikten sonra ise yeni bir serüvene atılmayı planlıyor. Bir reality show'a başlayacak olan Hilton programda izleyicinin karşısına ailesiyle beraber çıkacak.

  Akşam
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Paris Hilton itina Forum Tarih
Paris Hilton Resimleri, Paris Hilton Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 12 Ekim 2012
Paris Hilton Kimdir, Paris Hilton Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 12 Ekim 2012
2011 Paris Hilton Ayakkabi Koleksiyon - Paris Hilton Ayakkabı Modelleri Ayakkabı ve Çanta Dünyası 20 Aralık 2010
Paris Hilton Abiye Ayakkabılar Ayakkabı ve Çanta Dünyası 3 Temmuz 2010
Paris Hilton's Diamond Quest Diğer Cep Oyunları 21 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş