ParetoLogic Anti-Spyware 5.7.010 Indir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ParetoLogic Anti-Spyware 5.7.010 Indir konusu ParetoLogic Anti-Spyware 5.7.010

  Boyut: 5.58 Mb

  Kullanım İzni
  : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil
  : Ingilizce

  İşletim Sistemi
  : Windows 2000/2003/XP

  Üretici Firma
  : ParetoLogic Inc.

  [​IMG]

  Tanıtım:
  ParetoLogic Anti-Spyware, gerçek-zamanlı koruma özelliğine sahip bir casus engelleme yazılımıdır. İnternet üzerinden sisteminize sızmaya çalışan ve özel verilerinizi çalarak izinsiz bilgi toplayan casus yazılımlar güvenliğiniz için büyük tehdit oluşturmaktadır. Hangi sitelere girdiğinizi, bu sitelerde ne tür işlemler yaptığınızı hatta kullandığınız şifreleri dahi ele geçirme amacı taşımaktadırlar. İnternet tarayıcınızın ayarlarını değiştirme, başlangıç sayfanızı zararlı bir internet sitesine girmenizi sağlamak amacıyla yeniden oluşturma, istemediğiniz sitelere yönlendirme gibi işlemler de yapabilmektedirler.

  ParetoLogic Anti-Spyware, yukarıda sayılan tüm bu olumsuz etkilerin önüne geçmek amacıyla sisteminizi her an denetim altında tutmakta, casus yazılımları sisteminize girmeden etkisiz hale getirmektedir. Sisteminizde önceden bulaşmış casus yazılımları ise "Hızlı Tarama" (Quick Scan) ve "Tam Tarama" (Full Scan) özellikleri ile tespit etmekte ve bulduğu zararlıları sisteminize zarar vermeden temizleyebilmektedir. Sahip olduğu casus yazılım algılama veritabanını son çıkan zararlılara karşı koyabilmeniz için güncelleme desteği de sunmaktadır.

  İnternet üzerinden gelen tehlikeleri ve yerel olarak Windows işletim sisteminden çıkan sorunları algılayıp engellemek için iki ayrı izleme aracına sahiptir. İnternet tarayıcınızı özel olarak koruma altına alarak; başlangıç sayfanızın, tarayıcı menülerinizin, araç çubuklarınızın ve diğer tarayıcı ayarlarınızın size zarar verecek biçimde değiştirilmesinin önüne geçmektedir. Windows üzerinde ise başlangıç uygulamalarını temel işletim sistemi ayarlarını denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır. Ayrıca bilgisayarınız bir ağa bağlı ise bu ağ üzerinden gelebilecek tehlikeleri de denetlemektedir. Yani ParetoLogic Anti-Spyware sahip olduğu modüller ile tam bir koruma sağlamaktadır.

  ParetoLogic Anti-Spyware 5.7.010
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş