Parıldama zamanı

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Parıldama zamanı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İlkbahar-yaz sezonuyla kendini göstermeye başlayan iddialı renkler gümüş altın bronz parıltıyla beraber neşe de getiriyor. Renkli aaaalik görüntü de sezonun yenilerinden.

  Ekonomik şartlar bizi altından uzaklaştırsa da hiçbir güç modayı takip etmemizi engelleyemez. Parlak lame altın aksesuarlar küçük altın detaylar kumaşlar 2009 baharında altının değeri her anlamda artırıyor. Altın birmücevher alamasanız bile kıyafetinizde parlayan detaylar bu sezon sizi her zaman olduğunuzdan daha şık gösterecek.

  Geçen sezonlarda sadece özel geceler ve davetlerde giyilen parıltılı kıyafetler yeni sezonda günlük gardırobumuza taşındı. Her tasarımcı koleksiyonunda detaylara yer vermiş. Hatta sadece altın değil bronz gümüş görüntülü canlı renkler de koleksiyonları şenlendiriyor. Parlak satenler parlak ipek kumaşlar ve işlemeli detaylarda gümüş dore bronz gibi iddialıaaaalik renklere rastlıyoruz. Günlük hayatta parıltıları mini elbiselerde eteklerde ya da çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlarda da göreceğiz. Parıltılar feminen görünüm katmanın yanı sıra kadını sadelik ve sıradanlıktan kurtaran en önemli detaylardan biri. Parıltılar ve parlak detaylar artık her stilde rahatça uygulanabiliyor. Bohem retro tarzların her birinde ve her stilde parıltı görmek mümkün. Yeter ki gündüzleri de parıldamaya hazır olun.
  DETAYLAR
  Gardırobunuzdaki parlak ayrıntılı kıyafetleri seçerken aman dikkat! Bu kıyafetlerin kaliteli kumaştan olmasına büyük özen gösterin. Parıltılı kıyafetlerin basit duruşu bütün görünümü mahvedebilir. O yüzden sadece aksesuarla da kıyafetinizi parlatabilirsiniz.
  SEÇİCİ DAVRANIN
  kıyafetlerde bedeninize uygun olanı seçmelisiniz çünkü sizi yanlış yansıtan veya kusurlarınızı gösteren bir kıyafetin içinde parıldamak istemezsiniz. Bu yüzden ne kadar gösterişli olursa olsun vücut şeklinize ve stilinize uymayan hiçbir parçayı almayın.
  ALTIN KIZLAR
  Altın rengi mücevherde aksesuar ve kıyafetlerde de vazgeçilmezler arasında. Ama doreyi kıyafette kullanmak istemeyenler için irili ufaklı aksesuarlarla parlamak da bir yöntem.
  PARLAK ÖNERİLER
  - Gri ve tonlarındaki kumaşların içinde aaaalik renkler kullanılıyor. Günlük kullanım için ideal.
  - Elbiseleriniz hırkanız veya ceketlerinizle aynı tonda parıltılı bir aksesuar veya küçük herhangi bir parıltılı detay kullanabilirsiniz. Kıyafeti canlandıracaktır.
  - parlak renklerde legging'ler çok moda. Ama sadece vücudunuza güveniyorsanız!
  - Bu sezonun trendleri arasında bulunan transparan bluzların içine aaaalik renkte sütyen giyebilirsiniz.
  - Detayları atlamayın ve kullanmaktan çekinmeyin. Örneğin parıldayan düğmeler gibi... Bu gibi detaylar kıyafetinize farklı bir hava katacaktır.
  - Çok fazla parıltıdan ve abartılı detaylardan kaçınmak için ya sadece bir çanta takın ya da sadece aaaalik bir ayakkabı giyin; ikisini bir arada kullanmaktan kaçının.
  - Parıltıyı sevmeyenler bile en azından şık parlak bir bluzu gardıroplarında bulundurmalı.

  ÜNLÜ MARKALARIN PARLAK ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI

  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

Yükleniyor...
Benzer Konular - Parıldama zamanı Forum Tarih
Preveze deniz davaşı kimin zamanında yapıldı önemi nedir kısaca Tarihi Bilgiler 10 Şubat 2017
Zamanı niçin verimli kullanmalıyız? Sorular ve Cevaplar 2 Kasım 2015
Zamanın verimli kullanılması ile ilgili kompozisyon Edebi Türler Halk Edebiyatı 2 Ekim 2015
Şiir Zamanı-Mutluluk Şiirleri Şiirler 11 Mayıs 2014
Zamanı iyi değerlendirmek neden önemlidir kısa yazı Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş