Parça Kontörcüler için Yeni iş Kolları

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda DeMSaL tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Parça Kontörcüler için Yeni iş Kolları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Parça kontörcüler - sektör için 2010 ‘dan beklentiler
  parça kontörcüler için yeni iş kolları ve sektör için 2010 ‘dan beklentiler


  Parça kontör sektörü bildiğiniz gibi bir yılı daha sonlardırdı. 2009 Yılı kimileri için çok kazançlı bir dönemken kimileri içinde kepenk kapatma yılı oldu. 2009 'da neler oldu diye şöyle bir geriye dönüp bakarsak

  Vodafone %50 yüklediğinizin yarısını konuş sistemine geçti. Vodafone kar oranları düştü.
  Avea 'nın düzensiz sistemi devamlı sorunlar çıkardı. Bazen bir kontör 1 gün hatta yüklenemedi
  Turkcell hükümdarlığının tadını çıkarır gibi. Hatları kapattı herkes 25kontöre tarife değişikliği yaptı. Yine kazanan Turkcell oldu.
  Turkcell online işlem merkezini kapattı.
  Turkcell son dönemlerde Vodafone 'dan altta kalmadı ve %70 formatına geçti.
  Vodafone 'u SEL vurdu.
  Turkcell Aran Kazan sistemi çıktı.
  Piyasadan ucuz yolla bulunan kontör şifreleri türedi.
  Kontör Dolandırıcıları türedi.


  Geldik 2010 yılına bu yılın hepiniz için iyi güzel mutlu ve bol kazançlı olmasını dilemek isterdim. Ama sanırım parça kontör işi gerçekten zor bir iş büyük devlerle boğuşmak zorundasınız neden böle söylüyorum. 2010 'un ilk gününde Turkcell hediyesini verdi. Herkes artık Turkcell fiyatları ne olacak; Turkcell birim fiyat konusunda anlaşalım, Turkcell fiyatlara zam yapacak mı;Turkcell sistem değişikliğine gidecek mi vb… bir çok soru sormaya başladık. Kampüsden gelen 50 kontörde gidince artık tüm parça kontörcü arkadaşlarımızın tadı tuzu kaçtı. Artık ne olacak peki? Bu sorunun cevabını artık yorumlarınızda verirsiniz.

  Artık herkes %20 lik payı nerde nasıl nakite cevirebileceklerini düşünür oldular. Ne yapmalı ne yapmalı bu soruyu artık herkes birbirine soruyor. Biz kntr.org olarak sizin yanınızda olduğumuz süre zarfında yeni iş kollarını araştırdık bu %20 payı nasıl değerlendirebilirize baktık ve farklı neler yapabilirizi devamlı araştırıyoruz.

  Yeni sistemler geliştirdik ve bunları hizmetinize sunduk. Bu sistemler sayesinde %20 kayıbı + kazanç 'a cevirebilir. Belki işinizi bilirseniz daha da çok kazanabilirsiniz.

  Neler Yapabiliriz?


  Operatör kampanyaları kullanarak yapabileceklerimizin sınırları yok aslında Call Shop bu aralar çok gündem de gsm operatörlerinin hediye konuşmalarını bu sistemler ile konuşturarak konuşmadan para kazanabilirsiniz.

  Yine operatör kampanyaları ve operatör sorgulama imkanları ile toplu sms çözümleri sunabilir. Toplu sms satışları sağlayabilirsiniz. Bir dersanenin aylık 20bin üzeri sms attığınız bir okulun yollama sonuçlarını her gün bildirdiğini. Bir süper marketin düzenli üye kartı sahibi müşterilerine düzenli sms attığı bu günde bu büyük pastadan sizde payınızı alabilirsiniz.

  Ayrıca en büyük sektörlerden biri olan oyun sektörü Türkiyede gittikçe büyümekte. Artık online oyunlar da parça kontör gibi yoğun şekilde satışı yapılmakta. Hazırkart şifresi satar gibi oyun şifresi satabilir ek kazançlar sağlayabilirsiniz. Mobil ödeme sistemine (Turkcell Mobil Ödeme) sahip oyun sitelerinden alacağınız şifreleri kendi sistemlerinizde satarak hatlarınızdaki kontörleride eritebilirsiniz.

  Son olarak direk internet üzerinden satış yapan sizler artık yüksek bayi ağınızı kullanarak E-ticaret ürünleride satabilirsiniz. E-ticaret ürünlerini yine Turkcell Mobile Ödeme sistemlerinden alarak kendi sitenizde bu ürünleri pazarlıyabilir. Hatlarınızdaki kontörleri bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

  Biraz düşünürseniz sizde yeni fikirler bulabilir bu sektörü ayakta tutabilir ve ekmek paranızı kazanmaya devam edebilirsiniz.  alıntı
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Parça Kontörcüler için Forum Tarih
Düzlem ve düzlem parçası nedir kısaca örnekler Eğitim Bilgileri 9 Kasım 2015
Doğru ışın doğru parçası nedir örneklerle Eğitim Bilgileri 9 Kasım 2015
İlk Türk Devletlerinin Parçalanmasında Hakimiyet Anlayışının Etkisi Nedir? Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2014
İlk Türk devletlerinin parçalanmasında hakimiyet anlayışının etkisi olmuş mu? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Şubat 2014
Maddenin en küçük parçacığına hangi yöntemlerle ulaşabiliriz? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 8 Şubat 2014

Bu Sayfayı Paylaş