Pantech'in yeni telefonu IM-S410K, nefes gücüyle kontrol edilebiliyor

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Fatma tarafından 7 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Pantech'in yeni telefonu IM-S410K, nefes gücüyle kontrol edilebiliyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG][​IMG]
  Güney Kore'nin en büyük üçüncü telefon üreticisi Pantech'in her ne kadar global pazarın büyük oyuncularıyla mücadele etmesi zor görünse de firma, geçtiğimiz yıl 10 milyonun üzerinde satış gerçekleştirmişti. Pantech, pazarda daha fazla yankı uyandırabilmek için Fantalog Interactive ile anlaşma düğmesine bastı ve anlaşmanın sonucunda IM-S410K Sky Wind gün ışığına çıktı.
  Üstteki fotoğrafta görülebileceği gibi IM-S410K kapaklı tasarıma sahip. Telefonu piyasadaki rakiplerinden ayıran en önemli özellikleri ise hareket sensörü barındırmasının yanında nefes gücüyle kontrol edilebilmesi. Evet, yanlış okumuyorsunuz. IM-S410K'nın mikrofonu farklı şiddetlerdeki havayı algılayabiliyor.
  Üfleyerek IM-S410K'nın duvar kağıdını değiştirebilir, ekran parlaklığını ayarlayabilir, fotoğraf çekebilir, fotoğraf albümleriniz arasında gezinebilir ve çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Telefonun hareket sensörü ise internet sayfaları arasında gezinmeyi ve sayfaları yakınlaştırmayı kolay hale getirmekte. Kamera da hareketleri algılayabiliyor. IM-S410K, ilginç özelliklerini Fantalog Interactive'in geliştirdiği ve ''Emotion Engine'' olarak isimlendirdiği yazılıma borçlu. Sky Wind'in şubat ayının ortalarına doğru ana vatanında satışa sunulması beklenirken, telefonun diğer özellikleri ve fiyat seviyesi kesinlik kazanmadı.  [​IMG]
  [​IMG]


  [​IMG]
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş