Panda Antivirus Pro 2010 9.01.00 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Panda Antivirus Pro 2010 9.01.00 İndir konusu Panda Antivirus Pro 2010 9.01.00


  Boyut : 54.7 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Panda Software

  Tanıtım:
  Panda Antivirus Pro 2010, yılların verdiği tecrübesiyle, güçlü güvenlik çözümleri ortayan kolay Panda Antivirüs'ün, yeni teknolojileriyle ortaya koyduğu güçlü bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım kullanıcılarına artık tüm virüsleri, casus yazılımları ve her türden korsan saldırılarını unutacakları sözünü veriyor!

  Yeni Panda Antivirus Pro 2010, kolay kullanımı ve sezgisel koruma özelliği ile öne çıkıyor. Kolayca yüklenebilen yazılımın en büyük iddiası virüsleri, casus yazılımları rootkitleri, korsan saldırıları, online sahtekarlık ve kimlik bilgilerinizin çalınması gibi durumları tümüyle unutacak olmanız.

  Bu yazılımla birlikte; yazışmalarınızı, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı, banka ve internet üzerinden alışveriş işlemlerinizi güven içinden yapabilir, internet ortamında rahatça sörf yapıp beğendiğiniz tüm blog sayfalarınızı endişelenmeden okuyabilirsiniz.

  Yazılımın Genel Özellikleri :

  Yazılım sahip olduğu virüs-algılama veritabanı ile günümüze kadar tespit edilmiş tüm zararlıları tespit ederek bunları sisteminizden temizleyebilmektedir.
  Günümüze kadar tespit edilmemiş, yeni yazılan zararlılara karşı da sahip olduğu TruPrevent Teknolojisi ile karşı koyabilmekte, bu zararlıları sezgisel olarak algılayıp yok edebilmektedir.
  Genelde virüsten koruma yazılımlarında bulunmayan bir Güvenlik Duvarına da sahiptir. Bu güvenlik duvarı sayesinde tüm internet solucanlarına ve korsan saldırılarına karşı koyabilmektedir.
  Yazılım virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, internet solucanlarına, klavye kayıt tutucularına, rootkitlere, botlara yani aklınıza gelebilcek her türden zararlıya karşı etkin önlemler alabilmektedir.
  Yazılım anlık yazışma yazılımlarından MSN Messenger, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger ve AOL yazılımlarının tüm hareketlerini izleyerek güvenlik riski oluştuğunda müdahale edebilmektedir.
  WiFi Monitor'ü sayesinde kablosuz ağlar üzerinden gelebilecek saldırıları önleyebilmektedir.
  Anti-Phishing Filter aracı sahte e-postalar ile internet üzerinden yapılan sahtekarlık girişimlerini de başarıyla engelleyebilmektedir.
  Anti-Banking Trojan Engine aracı ile internet üzerinden yaptığınız banka işlemlerini ve alışverişlerinizi güven içinde yapabilmenizi sağlamaktadır.
  Ödül kazanmış Anti-Rootkit teknolojisi ile sessizce sisteminize sızmaya çalışan bu araçları da engelleyebilmektedir.

  Editörün Yorumu :
  Yaklaşık 10 yıldır yazılım dünyasının içinden birisi olarak özellikle güvenlik yazılımlarının performansları konusuna hep ilgili kalmışımdır. Hem kişisel bilgisayarımın hem çevremdeki arkadaşlarımın, hem de siz değerli innDir.com kullanılarının güvenliği için bu konularda araştırmalar yaparak, tanıttığım yazılımları birebir kullanarak test ederim. Panda Antivirus Pro 2010 konusunda lafı hiç uzatmadan sizinle açık fikrimi paylaşmak isterim; bu yazılımın en önemli ve onu rakiplerinden ayıran en önemli farkı bence sisteminizdeki zararlıları yok ederken bunu dosyalarınızı silmeden, yani zararlıları sisteminize zarar vermeden, size veri kaybı yaşatmadan yapmasıdır. 10'dan fazla virüsten koruma yazılımını uzun süreler dönüşümlü olarak kullanmış bir editör olarak bu alanda Panda'ya rakip tanımıyorum.
  Gelelim hep şikayet edilen Panda'nın sistem kaynaklarını sömürme konusuna, benim Panda'da geçmiş yıllardaki en büyük eksisi olarak gördüğüm konu da buydu. Lakin artık böyle bir sorunu kalmamış ve giderek bu konuda iyileştirmeler yapıyorlar. Evet bir NOD32 gibi değil hala ama kullandığı sistem kaynakları sizi eskisi gibi sıkıntıya sokmayacaktır. Buna emin olabilirsiniz. Kısacası Panda şu haliyle ev kullanıcıları için rahatlıkla ve güven içinde kullanılabilecek başarılı bir güvenlik çözümü.

  Not:Yazılımın deneme sürümünü 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

  [​IMG]


  Panda Antivirus Pro 2010 9.01.00
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Panda Antivirus 2010 Forum Tarih
Panda Cloud Antivirus 1.0.1 İndir Download Yükle Güvenlik Programları 1 Mart 2010
Panda Cloud Antivirus 1.0 Final İndir Güvenlik Programları 14 Kasım 2009
Panda Cloud Antivirus 0.08.82 İndir Güvenlik Programları 11 Eylül 2009
Panda’ dan yeni Ücretsiz Cloud Antivirus Güvenlik Programları 5 Mayıs 2009
Panda AntiVirus Pro 2009 Güvenlik Programları 5 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş