Panda AntiVirus Pro 2009

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 5 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Panda AntiVirus Pro 2009 konusu
  Panda AntiVirus Pro 2009

  Panda AntiVirus Pro 2009

  İndirme: 74,888
  Panda Antivirus Pro 2009 programı, bilgisayarınıza bütünleyici işlevler ile birleşik bir koruma sağlayan tam bir koruma aracıdır. Görev çubuğundaki ürün simgesini (Windows saatinin yanında) çift tıklatırsanız, ana program ekranını görebilirsiniz. Burada her bir farklı koruma işlevinin durumunu görebilirsiniz. Aşağıda, bu işlevlerin her birinin kısa bir açıklamasını bulacaksınız.

  [​IMG] Güncellemeler
  Panda Antivirus Pro 2009 programı her gün otomatik olarak güncellenir. Bu güncelleme işleminde, bu programa ait olan ve bilinen tüm virüsleri ve tehditleri programın tanımasına izin veren ve bilgisayarınızı onlara karşı koruyan Virüs İmza Dosyası yenilenir. Ürün bir kez etkinleştirildiğinde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaksızın program güncellenecektir.

  [​IMG] Bilinen tehditlere karşı koruma: virüs, Truva Atları, casus yazılım...
  Panda Antivirus Pro 2009 programı, bilgisayarınıza herhangi bir yolla (e-posta, İnternetten dosya indirmeleri, dosya paylaşımı vb.) ulaşabilen ve bilgisayarınızda kalabilen bilinen tipteki tüm zararlı yazılımları saptar ve temizler.

  [​IMG] Bilinmeyen tehditlere karşı koruma
  Yenilikçi TruPrevent Technologies sayesinde Panda Antivirus Pro 2009 programı, özellikleri henüz tam olarak saptanamamış şüphe arz eden tehditleri saptamakta ve engellemektedir.

  [​IMG] Güvenlik duvarı koruması
  Kişisel güvenlik duvarı, internete bağlı olduğunuzda izinsiz girişleri engeller. Bilgisayarınızdaki bir program izinsiz bir şekilde İnternete erişmeye çalışıyorsa (veya aksi), Panda Antivirus Pro 2009 programı bunla ilgili olarak sizi uyarır ve bu eyleme izin verme veya bu eylemi reddetme seçeneğini size sunar.

  [​IMG] Güvenlik açıklarına karşı koruma
  Kötü amaçlı yazılımlar ve korsanlar için kolay bir av olmanıza sebep olabilecek güvenlik açıklarına karşı sizi korur. Şimdi tespit edilen açıkları kapatarak bilgisayarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

  İNDİR
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Panda AntiVirus 2009 Forum Tarih
Panda Cloud Antivirus 1.0.1 İndir Download Yükle Güvenlik Programları 1 Mart 2010
Panda Antivirus Pro 2010 9.01.00 İndir Güvenlik Programları 18 Kasım 2009
Panda Cloud Antivirus 1.0 Final İndir Güvenlik Programları 14 Kasım 2009
Panda Cloud Antivirus 0.08.82 İndir Güvenlik Programları 11 Eylül 2009
Panda’ dan yeni Ücretsiz Cloud Antivirus Güvenlik Programları 5 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş