Palin'in hindi şovu fiyasko ile bitti

'Yurt Dışı Haberler' forumunda HiTMaN47 tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. HiTMaN47

  HiTMaN47 Üye

  Palin'in hindi şovu fiyasko ile bitti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Palin'in hindi şovu fiyasko ile bitti
  Seçim sonrası valilik görevine dönen Palin, şükran gününde kesilmek istenen bir hindiyi kurtardı, şov için de bir hindi çiftliğine gitti ama çok talihsizdi!

  Cumhuriyetçi Partinin başkan yardımcısı adayı Sarah Palin, seçimi kaybettikten sonra valisi olduuğu Alaska'ya döndü. Ancak Palin, bazı Cumhuriyetçi Partili çevrelerin 2012 yılı için adını anmasından dolayı, Amerikan ulusal medyasından ilgi görmeye devam ediyor.

  Palin önceki gün, yine gündeme tartışmalara konu olan bir şekilde geldi. Gelecek perşembe günü kutlanacak Şükran Günü öncesi, vali olarak bir hindiyi bağışladı ve kesimden kurtardı.

  Bunun için de bir gazeteci ordusuyla hindi çiftliğine gitti. Hayvanseverleri sevindirmek için hindiyi bağışlayan Palin, çiftlikten ayrılmadan önce gazetecilerin Alaska ekonomisi ile ilgili sorularını cevapladı.

  Ancak bu anda, çiftliğe hayvanseverleri sevindirmeye gelen Palin'i kötü bir sürpriz bekliyordu. Palin, hindilerin kesildiği öğütme makinesinin tam önünde durmuştu. Çiftliğe hindi bağışlamaya gelen Palin kameralara arkasında olan bitenden habersiz konuşurken, arkada da bir mezbaha işçisi, hindi boğazlamaya devam ediyordu.

  (ALINTI)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Palin'in hindi şovu Forum Tarih
Hindistan'da toplumsal sınıflar kısaca Ülke Kültürleri 7 Ocak 2016
Hindistan'da kast sistemi nedir kısaca Ülke Kültürleri 7 Aralık 2014
Hindistanın nüfus politikası hakkında bilgi Ülkeler Coğrafyası 19 Mart 2013
Hindistan ülkesinin nüfus politikası hakkında bilgi Ülkeler Coğrafyası 19 Mart 2013
Hindistan'da uygulanan nüfus politikası Ülkeler Coğrafyası 19 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş