Oyuncak Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Oyuncak Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklaraOyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.
  Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için oyuncakla oynatmak merhametsizlik yüzünden bazı kayıplara işarettir.
  Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak yardımsever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır. Oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edileceğini bildirir.
  Rüyada çocuğa oyuncak veren iyilik yapar. Sadece oyuncak dedikodudur.
  Rüyada oyuncak görmek hayal gücü ile yorumlanir. Rüyanizda çocugunuza her hangi bir oyuncak aldiginizi görmek uzun zamandir düsündügünüz bir ise baslamak için karar verdiginize delalet eder. Rüyada bir oyuncakla oynadiginizi görmek kafasinda kurup da hakikatte yapamadigi bir seyi meydana gelir.
  Rüyada bir çocuğa bir oyuncak vermek bir iyilik yapmak bir yardımda bulunmaktır. Bir dükkanda türlü oyuncakakla hayale gelmeyecek söz dedikodudur. Evinde oyuncak gören kimsenin bir sırrını herkes duyacaktır.
  Rüyada oyuncak satın almak; gelecek güzel habere oyuncaklarla oynamak; merhametiniz yüzünden kayba uğrayacağınıza işarettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Oyuncak Rüya Tabiri Forum Tarih
Oyuncak Bebek Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 19 Mart 2010
Rüyada Bebek (oyuncak) görmek Rüya Tabirleri 16 Mayıs 2011
Yeni Doğan Bebeklerin Oyuncakları Oyuncaklar ve Tanıtımları 22 Ekim 2012
Ev Yapımı Oyuncak Arabalar Oyuncaklar ve Tanıtımları 16 Temmuz 2012
En Faydalı Oyuncaklar Hangileridir Oyuncaklar ve Tanıtımları 6 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş