Otomobil Hediyeli Sinema Filmi

'Sinema Dünyasından Haberler' forumunda Siraç tarafından 24 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Otomobil Hediyeli Sinema Filmi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Otomobil Hediyeli Sinema Filmi

  Fatih Ürek, Aysun Kayacı ve Hüseyin Avni Danyal'ın başrollerini paylaştığı "Şeytanın Pabucu" filminin galası yapıldı.

  [​IMG]


  Maslak'taki Türker İnanoğlu Gösteri Merkezi'nde düzenlenen geceye çok sayıda davetli katıldı.

  Yapımcılığını Banu Akdeniz'in üstlendiği Şeytanın Pabucu'nun yönetmenleri Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu.

  Film, oyun içinde oyunların oynandığı, bir sürü sahte kimliğin kol gezdiği, dolandırılan dolandırıcıların bir ipte cambazlık yapmaya kalktığı enteresan bir atmosferde geçiyor.

  Biraz sirk tadında tam bir maskeli baloyu andıran bu ortamda filmin başrol oyuncuları "Şeytana Pabucunu ters giydirmeye" çalışırlarken, zaman zaman kendileri aşılmaz girdaplara sürükleniyorlar.

  Gala girişinde davetlileri canlı fasıl müzik ile erkek kılığına girmiş kadın tiyatro oyuncuları ve kadın kılığına girmiş erkek tiyatrocular karşıladı.

  Filmin başrol oyuncusu Fatih Ürek ve Aysun Kayacı birlikte galaya katıldı ve gecenin en ilgi gören ikilisi oldu. Ürek ve Kayacı, filmi ilk defa izleyeceklerini söyleyerek heyecanlı olduklarını belirtti.

  Bir gazetecinin, filmi izleyenlere çekiliş ile 6 haftada 6 araba promosyonunun Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar gibi oyuncular tarafından tepki gördüğünü hatırlatması üzerine filmin yapımcısı Banu Akdeniz, "Oyuncuların üzerinden reklam yapmaktansa hem izleyicilerin kazanacağı, hem filmin tanıtımını yapacağımız bir PR çalışmasıydı bizim için. Başarılı olduğunu düşünüyorum. Filmin kalitesini bozmadan, hiç kimse ile aramızda bir problem çıkmadan PR çalışması yaptık. Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar gibi oyunculardan gelen tepkiler bizi hiç rahatsız etmedi. Çünkü film çok ayakları üzerinde duran, eğlenceli ve espirili bir film"diyerek yanıtladı.

  Aysun Kayacı ise "Biz çok eğlendik, gönlümüzü koyduk. Umarım seyirci gelir, iyi sonuçlar doğurur. Arabaları da kazasız belasız kullansınlar" dedi.

  Şeytanın Pabucu, 26 Aralık Cuma günü, 200 kopya olarak tüm Türkiye'de vizyona girecek.
   

Bu Sayfayı Paylaş