Otel Pro 2009 2.1.0.5 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 17 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Otel Pro 2009 2.1.0.5 İndir konusu Otel Pro 2009 2.1.0.5

  Tanıtım:
  Otel Pro 2009 Otel Yazılımı; Rezervasyon takibi, cari kayıt ve cari işlem takibi, müşteri hareketleri ve Emniyet kimlik bildirim işlemleri için xml raporu oluşturma gibi özellikleri ile büyük ve küçük tüm otel işletmelerinin ihtiyaçlarına hitab edecek şekilde düzenlenmiştir.

  Ayrıca Kullanıcı Tanımlama, kullanıcı yetkileri belirleme ve bu sayede veri güvenliğini sağlama, oda tanımlama ve oda özellikleri belirleme, rezervasyon ve müşteri giriş çıkış işlemlerinde görsel ve canlı oda takibi yapabilme, veri gönderim problemleri halinde emniyete teslim edilmesi için karakol formu düzenleme, hizmet kaydı yaparken işlemleri hızlandırmak için hizmet türleri ve bedelleri belirleme , arşivlemek veya müşteriye vermek üzere müşteri masraf folyosu çıkartma, hatırlatma notları yazma ve takip etme ve verileri yedekleme gibi birçok özelliği barındırmaktadır

  Oda Tanımları
  Oteldeki tüm oda türleri, istenilen isimlerde tanımlanabilir. Odaların bulunduğu katlar tanımlanabilir ve ilgili tüm ekranlarda odalar kat bazında görülebilir. Odaların özellikleri detaylı olarak yazılabilir ve ilgili tüm ekranlarda görülebilir.

  Kullanıcı Tanımlamaları
  Program kullanıcıları çok detaylı yetki seviyelerine sahip olabilir ve Program yönetimleri bu yetkilere göre belirlenir. Bu sayede iş ve veri güvenliği sağlanmış olur.

  Hizmet ve Ücret Tanımlamaları
  Ücretlendirme işlemlerinde kullanılmak üzere oda fiyatlarından yiyecek, içecek ve çeşitli faaliyetlere ilişkin bir çok işlem ve fiyat türü tanımlaması yapılabilmektedir.

  Rezervasyon İşlemleri
  Rezervasyon ve müşteri giriş çıkış işlemlerinin yapıldığı ekrandır. Firma veya Bireysel rezervasyon kayıt işlemleri yapılarak ilgili rezervasyon tarihinde bu rezervasyona bağlı giriş ve çıkış işlemlerinin takibini sağlar. Yapılan giriş ve çıkış işlemlerine göre odaların doluluk ve boşluk bilgilerini online olarak kullanıcıya sunar ve kullanıcını oda seçimini kolaylaştırır. Odaların temiz ve kirli durumlarını takip etmeyi sağlar.
  Yapılan hizmet ve satışlarla ilgili ücretlendirme ve müşteri folyosu oluşturma işlemlerinin yapılmasını sağlar. Aktif rezervasyonlara ait XML raporu, Müşteri listesi, Karakol Formu ve Müşteri folyosu gibi dökümlerin tek tuşla alınabilmesini sağlar.

  Cari İşlemler
  Otel Müşterilerine ilişkin Geçmiş ücretlendirme ve işlemlerin Takip edilip buna göre müşteri değerlendirmesi ve takibinin yapılmasını sağlar. Cari takip işlemleri otelin müşteri değerlendirmelerinde ve yeni fiyat uygulamalarında etkili olur.

  Yazılım Fiyatı
  200 TL + Kdv dir

  Sürüm : 2.1.0.5

  Boyut : 4.04 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : UmutSoftware


  [​IMG]


  Otel Pro 2009 2.1.0.5
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Otel 2009 İndir Forum Tarih
Şeytanın Oteli 2 (2008) Fritt Vilt 2 (Cold Prey 2) - (18 Eylül 2009) Sinema Film Tanıtımları 18 Eylül 2009
Köpek Oteli / Hotel For Dogs [13 Mart 2009] Sinema Film Tanıtımları 12 Mart 2009
Aristoteles Kimdir Kısaca Hayatı Biyografi & Otobiyografi 30 Ocak 2014
Küçük Oteller Kitabının Özeti Kitap Özetleri & E-Kitaplar 13 Temmuz 2013
8.Sınıf Yansıma, öteleme, dönme konu anlatımı video izle Eğitim Videoları & Flash ve Slaytları 29 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş