Osmaniye'de 4.5 büyüklüğünde deprem

'Haber Arşivi & Gündem' forumunda NeslisH tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Osmaniye'de 4.5 büyüklüğünde deprem konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    OSMANİYE (İHA) - Osmaniye'de 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem kentte paniğe yol açtı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi'nden alınan bilgiye göre, saat 09.45'te merkez üssü Osmaniye olan 4.5 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntı yaklaşık 10 saniye sürerken, insanlar panik halinde kendilerini binalardan dışarı attı.

Büyük tedirginlik yaşayan vatandaşlar, panik halinde telefonlarına sarılarak yakınlarını aradı.

Adana'da da hissedilen deprem, binalarda çatlaklar oluşmasına neden olurken, bazı evlerde eşyalar sarsıntı sırasında devrilerek hasar gördü.

İlk alınan bilgilere göre, depremde ölen ya da yaralanan olmazken, şokun atlatılmasının ardından kentte hasar tespit çalışmalarına başlandığı bildirildi.

2. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

İskenderunda bile hissedilmiş. Tabi ben hissetmedim çünkü ben uyuyordum. Komşulardan duydum:)

3. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Evet Mersin'de Bile hissedilmis ne depremmis ya...Bu 4.5 hali:D:D:D

Yükleniyor...