Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu İncirliova Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Resimleri - Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]

  Okulumuz 1944 yılında tek katlı ve 3 derslikli olarak eğitim ve öğretime başlamıştır. Eski okulun yetersizliği nedeniyle, 1970 yılında, köyümüz halkından Ekrem Çifci tarafından yeni bir okul yaptırılmıştır. Okulumuz iki katlı ve altı dersliklidir. Okulumuzun ayrıca çok amaçlı olarak kullandığımız spor salonu, müdür odası ve öğretmenler odası mevcuttur.

  [​IMG]

  Okulumuzda biri müdür yetkili öğretmen olmak üzere, 5 öğretmen mevcuttur. Anasınıfı kadrosu olmasına rağmen okulumuzda usta öğretici görev yapmaktadır. Okulumuzu bahçesi 10.090 m2 dir. Bahçede 2 depo, 1 WC bulunmaktadır. Okulumuzda 6 bilgisayar, 2 televizyon, 1 fotokopi makinesı, 2 mikroskop, 1 video ve 2 vcd , 2 adet masa tenisi masası mevcuttur. Masa tenisinde 7 il birinciliği, 4 il ikinciliği ve 4 il üçüncülüğü vardır.

  [​IMG]


  Okulumuza kalorifer 25 Ekim 2007 de muhtarımız Ali ŞAHİNnin girişimleri sonunda Okulumuzu yaptıran Ekrem ÇİFCİnin oğlu Ahmet ÇİFCİnin kızı Deniz ÇİFCİnin büyük katkı ve destekleri sonunda Hollandalı Elizabeth MECHELSE tarafından yaptırılmıştır.Ayrıca fotokopi makinası ile anasınıfı ihtiyaçları da bu hayırsever kişi tarafından alınmıştır.Okulumuzun her sınıfında öğrenci dolapları,televizyon ve vcd vardır.Bu ihtiyaçlar öğrenci velileri ve okul aile birliği kanalıyla sağlanmıştır.Okulumuza katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

  Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / İNCİRLİOVA

  Adı: OSMANBÜKÜ EKREM ÇİFTÇİ İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Osmanbükü Köyü incirliova Aydin

  Telefon Numarası: 2565957073

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi:- Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu
  [​IMG]  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Osmanbükü Ekrem Çiftçi Forum Tarih
Osmanbükü Köyü İncirliova Aydın Aydın Tanıtımı 9 Nisan 2010
Araba Sevdası Kitabının Özeti Recaizade Mahmut Ekrem Kitap Özetleri & E-Kitaplar 30 Eylül 2013
Ekrem Düzgünoğlu Alma Ahımı Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 18 Haziran 2012
Ekrem Bora Kimdir, Ekrem Bora Hayatı Sanatçı Tanıtımları 1 Nisan 2012
Ekrem İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 20 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş