Osman Altıntaş İlköğretim Okulu Merkez Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Osman Altıntaş İlköğretim Okulu Merkez Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Osman Altıntaş İlköğretim Okulu Hakkında - Osman Altıntaş İlköğretim Okulu Tanıtımı - Osman Altıntaş İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Osman Altıntaş İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Osman Altıntaş İlköğretim Okulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Osman Altıntaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Osman Altıntaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Osman Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Osman Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
  Adı: OSMAN ALTINTAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Boztepe Mh.Konak Sk. Trabzon
  Telefon Numarası: 4623232914
  Faks Numarası: 4623267428

  OKULUN MİSYONU:

  -Sevgi,saygı güler yüz ve bilginin temel değerler olduğu bir öğrenme ortamı oluşturmak. - Öğrenci merkezli eğitimi temel alarak ,çevreye duyarlı ve karşılıklı güvene dayalı, bilim ve teknolojideki gelişmelerden yararlanarak örnek bir okul olmak; her öğrencinin potansiyelini harekete geçirip, sosyal ve duygusal gelişimini tamamlamış bireyler yetiştirmek ve hayata hazırlamak için varız.


  OKULUN VİZYONU:

  İstiyoruz ki; - Osman Altıntaş İlköğretim okulu, eğitim teknolojileri ile donatılmış mükemmellik anlayışı içerisinde sürekli değişimi ve gelişimi benimseyerek bilim ve kültürün merkezi olalım.

  [​IMG]

  Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

  Kaynak : trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş