Ortaalan İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Ortaalan İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Akçaabat Ortaalan İlköğretim Okulu - Ortaalan İlköğretim Okulu Hakkında - Ortaalan İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ortaalan İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ortaalan İlköğretim Okulu Resimleri

  Ortaalan İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ortaalan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ortaalan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ortaalan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ortaalan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / AKÇAABA
  Adı: ORTAALAN İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Ortaalan Köyü

  Telefon Numarası: 4622587164

  Kurumun Misyonu :

  Atatürk'çü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik lider özelliklerine sahip, okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş ve laik gençler yetiştirmektir. Bu çerçeveden hareketle biz, öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, yetenekli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.

  Kurumun Vizyonu:

  Ortaalan İlköğretim Okulu’nu okul paydaşlarımızın güç birliği ile İlçemizin ve İlimizin öncelikli tercih edilen, Ülkemizin en iyi liselerine her yıl artan sayıda öğrenci yerleştiren, sportif, sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren, Avrupa Birliği normlarına eşdeğer eğitim veren en güçlü eğitim kurumu haline getirmektir.

  [​IMG]

  www.trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş