Orman Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Orman Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir.
  Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek işlerini yoluna koymak ve için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder.
  Ormanda kaybolmak iş hayatında bazı sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz elinizi attığınız her işi başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir.
  Yemyeşil ulu ağaçlardan oluşan orman murad başarı mutluluk bolluk servettir.
  Rüyada orman görmek feyiz ve berekete yorumlanir. Bir ormanda biriundugunu ve yolunu kaybedip çikamadigini görmek kendisine verilen zor bir isi yapmaya çalistigina fakat bir takim engellerin buna mani olduguna delalet eder. Eger yolunu bulup da ormandan çikabilirse islerinin yolunda devam edecegine delalet eder. Ormanda gövdesine sarmasiklar sarilmis büyük agaçlar görmek kendisinden bir takim iyilikler bekleyen insanlarin bulunduguna delildir. Ormanda vahsi hayvanlara rastladigini ve onlarin kendisine hücum ettiklerini görmek bir takim kiskanç kimselerin aleyhinde çalistiklarina delildir. Vahsi hayvanlarin kendisine zarar vermeleri o kimselerden zarar görecegine hiç bir sey yapmadan önünden kaçip uzaklastiklarini görmek ise bunlarin kendisine zarari dokunamayacagina delalet eder. Rüyada bir ormanin içinde oldugunuzu görmek is hayatinizda bir zorluk içinde oldugunuza yorumlanir. Ormandan çiktiginizi görmek o zorluklarin ortadan kalkacagina delalet eder. Bir ormanda kayboldugunu görmek islerinizde çikar bir yol aradiginiza isarettir. Ormanda vahsi hayvanlarin üzerine saldirdigini görmek is hayatinda rakiplerinin ve düsmanlarinin bulunduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada orman görmek korku ve yalnizliga isarettir.
  Ormanda kaybolmak iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir.
  Ormanda kaybolmak iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Orman Rüya Tabiri Forum Tarih
Ormanları Nasıl Koruyabiliriz - Ormanların Korunması Hakkında Bilgi Doğa ve Bitkiler 11 Aralık 2010
Ormancılıkla ilgili meslekler hangileridir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Ormandaki hayvanlar ile ilgili hikaye kısaca Masallar-Hikayeler-Destanlar 24 Ocak 2017
Ormanları korumak konulu hikaye öykü kısaca Masallar-Hikayeler-Destanlar 23 Ocak 2017
Ormanların insanlara ve ekonomiye katkısı madde madde kısaca Doğa ve Bitkiler 21 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş