Optik Gözlük Takip 2.0.0 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 2 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Optik Gözlük Takip 2.0.0 İndir konusu Optik Gözlük Takip 2.0.0

  Sürüm : 2.0.0

  Boyut : 9.80 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 Kayıt

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Data Çözüm

  Tanıtım:
  Üreticiden : Optik Gözlük Takip programı gözlük, gözlük camı, çerçeve satışları yapan işletmeler için hazırlanmış bir yazılımdır. Yazılım, sınıfındaki benzeri programlardan oldukça farklı bir sistem getirmektedir.

  Çerçeve, cam gözlük stoklarınızı bu programla düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Müşterilerinizin gözlük bilgileri ve kişisel bilgilerini kayıt altına alabilirsiniz. Dahası müşterilerinizin veresiye-borç bilgilerini tutabilir, alacak-verecek takibi yapabilirsiniz. Yazıcı desteği ile tek tıklamada rapor alabilirsiniz. İstediğiniz müşteriye borç verebilir, veresiye satış yapabilirsiniz. Stokta ne kadar ürün kaldığını tek tıklamada listeleyebilirsiniz. Müşterilerinizin cam bilgilerine gelişmiş arama ile tek tıklamada erişebilir, tüm bu bilgileri yazıcıdan alabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip programda herhangi bir bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekli değildir.

  Özellikler:

  Müşteri sağlık bilgileri takibi
  Müşteri alacak verecek takibi
  Cam ve çerçeve stok takibi

  Bu sürümde olan yenilikler:
  Optik Gözlük Takip programının 2.0.0 sürümünde oldukça köklü değişiklikler mevcut. Bu yeniliklerin en önemlisi hiç şüphesiz entegre SMS gönderim sistemi. Örneğin bu yazılımla tüm müşterilerinize tek tıklama ile toplu sms gönderebilirsiniz. Borçlu müşterileri sms ile uyarabilirsiniz. Müşterilerine kandil, doğum günü, bayram kutlamaları gönderebilirsiniz. Üstelik hazır sms kalıpları ile sms yazma yükünden de kurtuluyorsunuz.
  Diğer bir yenilik stok bölümüne yazıcı çıktısı alma özelliğinin eklenmiş olması. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda stok raporu alabilmeniz için rapor ekledik.
  Ayrıntılı müşteri analizleri ile borçlu / alacaklı müşterileri listeleyebilir, yazıcıdan alabilir veya tek tıklama ile toplu sms gönderebilirsiniz.

  Optik Gözlük Takip 2.0.0
   

Bu Sayfayı Paylaş