Opti Drive Control 1.44 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Opti Drive Control 1.44 İndir konusu Opti Drive Control 1.44


  Boyut : 1.73 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Erik Deppe

  Tanıtım:
  Opti Drive Control (eski adıyla Nero CD-DVD Speed) sahip olduğunuz CD ve DVD yazıcılar üzerinde testler yapabilmenizi sağlayan bir donanım bilgilendirme yazılımıdır. CD ve DVD yazıcılarınızın diğer cihazlara oranla ne durumda olduğunu yazılımın belirlemiş olduğu ölçütlere göre kıyaslayabilmeniz mümkündür. Özellikle yeni bir CD veya DVD yazıcı aldığınızda cihazınızın performansından emin olabilmeniz için kullanabileceğiniz bu yazılım veri transfer oranı, dijital ses motoru kalitesi, yazma sırasındaki işlemci kullanımı, erişim süresi gibi çeşitli testleri uygulayabilmenizi sağlamaktadır. Tercihinize bağlı olarak tüm testleri tek seferde de uygulayabilirsiniz.

  CD veya DVD yazıcınızın sahip olduğu özellikler hakkında da bilgi verebilen yazılım, sürücünüze takmış olduğunuz diskin türü, veri kayıt biçimi, veri yazma kapasitesi, tek katmanlı mı yoksa çift katmanlı mı olduğu gibi bilgileri de verebilmektedir. Bu sayede almış olduğunuz boş medyaların kalitesi hakkında da bilgi alabilmeniz sağlanıyor. Bilindiği üzere boş medyaların kalitesi de en az yazıcı cihazlar kadar önem taşıyor. Üzerinde yazan hızları desteklemeyen bir çok boş medyanın piyasada olduğu bir gerçek. Yazılım sayesinde yapacağınız testlerle bu konuda da tecrübe sahibi olup daha iyi boş medyaları tercih etmeniz mümkün.

  Opti Drive Control yazılımı ile performans testlerinin yanı sıra hata testleri de yapabilmeniz mümkün. Test yapabilmek için sürücünüze boş bir medya takmanız ve test türünüzü seçmeniz yeterli.


  [​IMG]


  Opti Drive Control 1.44
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Opti Drive Control Forum Tarih
OPTi - Opti Audio 16 82c924 Chipset - driver Ses Kartı Sürücüleri 7 Mayıs 2009
NGO NVIDIA Optimized Driver v1.16369 M-N 29 Kasım 2008
Creative Live! Cam Optia Driver Webcam Sürücüleri 21 Kasım 2008
Dermo Optik Nedir - Dermo Optik Hakkında Bilgi Psikoloji 22 Şubat 2012
LG GT540 Optimus Özellikleri Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 20 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş