'Onu hâlâ çok seviyorum'

'Magazin Haberleri' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. 'Onu hâlâ çok seviyorum' konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Seda Sayan ile Onur Şan, geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız boşandı...

  Seda Sayan ile 2 yıllık evliliği sona eren Onur Şan, “Evlilik bitince sevgi de aynı şekilde bitmiyor, Seda’yı hâlâ çok seviyorum” dedi.

  Seda Sayan ile Onur Şan, geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız boşandı. Ayrılıkla ilgili bir çok dedikodu yayıldı. Hedefteki kişi ise Onur Şan’dı. Gerçekten eşini aldatmış mıydı? Evliliği planlı mıydı? Eski eşi hakkında ne düşünüyordu. İşte Onur Şan’dan bu soruların yanıtları:

  Evlilik bitince sevgi de aynı şekilde hemen bitmiyor. Ben Seda’yı hala çok seviyorum. Aklıma gelince gözlerim doluyor, çok üzülüyorum. Yaşadığımız güzel anıları hatırlayınca duygulanıyorum. Seda ile 2 yıl evli kaldık ama çok dolu bir 2 yıl geçirdik. Unutmak kolay değil. Özellikle evden ayrıldığım ilk gün çok zor geçti, Allah’la baş başa kalıp gücümü ondan aldım ve o anki duygularımı anlatan bir şiir yazdım.

  Evliliğimizin ihanetin bitirdiği iddia edildi. Sözde bu ihaneti de evde çalışan kadın duymuş, Seda’ya haber vermiş. 2 yıl boyunca ne Seda ne de ben birbirimize yüz kızartıcı bir olay yaşatmadık.

  İnsanlar ünlü kişilerin boşanmaları sonrası çeşitli skandallar, sansasyonel olaylar bekliyor. Bu yüzden de iddiaların arkası kesilmiyor. Bizi en çok da ’2 yıl evli kalıp ayrılacağız’ şeklinde anlaşma yaptığımız haberleri üzdü. İkimizin de böyle bir şeye ihtiyacı yok. Bir dönem cipimi bile Seda’nın aldığı söylendi. Halbuki ben onu kendi alın terimle satın aldım.

  Seda, Umre’ye gittiği gün beni aradı. O gün okuldaydım. “Umre’ye gidiyorum, hakkını helal et” dedi. Ben de “Helal olsun” dedim.

  Aramızda 22 yaş olduğu yazıldı. Halbuki bizim aramızda 12 yaş fark var. O da çok büyük bir fark değil. Ayrılmamızın nedeni kesinlikle yaş farkı filan değil. Ayrıca Seda çocuk kalpli bir insan, tertemiz bir kalbi var.

  ’Evlilik bitti Onur diziden gönderiliyor’ bile dediler. Seda kimsenin ekmeğiyle oynayacak bir insan değil. Türker İnanoğlu duayen bir insan.

  Bana çok babalık yapmıştır. Beni Türker İnanoğlu ile Seda tanıştırdı diziye girmeme vesile oldu. Seda tanımadığı bir insana da bu iyiliği yapar eşine yapması normal değil mi? O dizide başarılı olmasaydım kimse beni kimsenin hatırına tutmazdı. Kendi sesimle konuşuyorum, oyunculuğumu daha da geliştirmek istiyorum.

  ESKİ EŞ’E ŞİİR

  Ayrılık ölüm değil

  Batırırsın bütün gemileri

  Ama güneş hep doğar doğudan

  Aşkla doğmuşsundur anandan

  Yitirir yine bulursun istemesen de

  Sonra tekrar yitirirsin, acıtır

  Acıdır büyüten seneleri

  Umudu yitirme

  yeter ki

  Aşk gelir, gider

  Umuttur kalan

  Günler gelir geçer

  Hatırasıdır sen de kalan

  Sonuçta sen de aşkın kökü

  Yani sen de zannettiğin ölene kadar

  Yani öğrenmeye çalıştığın aşk

  Döner dolaşır yine bulur seni

  Bir sevgiliden, bir dosttan, bir çiçekten

  Ya da topraktan yine gelir bulur seni


  (Vatan)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 'Onu hâlâ çok Forum Tarih
İthalat ne demek kısaca FrmArtuklu TatLı SöZLük 18 Ocak 2017
Türkiye'nin en fazla ithalat yaptığı 10 ülke hangisidir? Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 30 Aralık 2015
İthalat ihracat ve gümrük ne demektir kısaca FrmArtuklu TatLı SöZLük 31 Mart 2014
Türk Cumhuriyetleri ile yaptığımız ihracat ve ithalatı nasıl artırırız? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014
Günümüz dünyasında neden hala savaşlar olur? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş