Oluk Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Oluk Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arada bir iyilik yapan kimseye ev hizmetlerini gören kimsese elçi ya da vekile kendine emanet edilen şeyi hakkıyla koruyan yahut emanetin hakkını veren insana Çörtenlerde biriken yağmur sularının oluklardan aktığını ve bu berrak sudan insanların istiifade ettiğini görmek ucuzluk ve bolluğa hayır ve berekete Oluktan su aktığını görmek üzüntü ve kederden kurtulmaya Oluktan bulanık yahut pis kokulu su aktığını görmek yaraçıban kabarcık ve diğer cilt hastalıklarına Oluktan kan akması insanlarınkanını akıtacak düşmana Yağmursuz bir havada çörtenden yahut bulun suyunu aşağı indiren oluktan su aktığını görmek fitne ve anarşiye bunun sonucu akacak kana; Kabe'nin üzerinde bulunan Altınoluğun altında olduğunu ve üzerine bu oluktan berrak su döküldüğünü görmek ilahi rahmete ümit ettiği şeyin meydana gelmesine delalet eder.
  Sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacaksınız demektir. Oluktan temiz su akması işlerinizde başarı kazanacaksınız bol para kazanacaksınız anlamındadır. Oluktan kirli su akması arkanızdan size komplo kuran insanların bulunduğunu haber verir.
  Sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacaksınız demektir. Oluktan temiz su akması işlerinizde başarı kazanacaksınız bol para kazanacaksınız anlamındadır. Oluktan kirli su akması arkanızdan size komplo kuran insanların bulunduğunu haber verir.
  Rüyada yağmur oluğu gelen ve gelecek olan paradır.
  Oluk ile ilgili rüyalar iki sekilde tabir olunur: Halk arasinda ün yapmis kimselerle arkadaslik yapmak bol geçim. Yagmur yagmadigi halde oluktan su aktigini görmek arkanizdan bir çok dedikodularin yapildigina yagmurlu günlerde oluktan su aktigini görmek ise o yere feyiz ve bereketin gelecegine isarettir. Oluktan su yerine kanaktigini görmek hayatinizda bazi firtinali anlar geçireceginize; yakinlarinizdan biri hakkinda kötü sözler duyacaginiza delalet eder. Oluklardan çamurlu sular aktigini görmek mutlu bir hayata kavusacaginiza; çamurlu ve bulanik sularin aktigini görmek ise felaketli günler yasanacagina delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada oluk görmek iyilik sahibi bir kimseye isarettir. Bir kimse rüyada bir takim oluklarin yagmursuz bir havada aktigini görse fitnelere ve akan oluklarin sayisinca boyun vurulmaya isarettir. Bazen de oluklar ferahliga üzüntü ve kederden kurtulmaya isarettir. Çünkü oluklardan suyun akmasiyla halkin üzüntü ve kederi gider. Bazen oluklarelçi ve vekile veya kendisine emniyet edilen seyde hiyanet etmeyerek herkese layikiyle hakkini veren emin bir kimseye isarettir. Eger oluklardan kan aksa o sehir halkinin kanlarim akitacak düsmana isarettir. Eger oluklardan safi su aksa ve halk da ondan faydalansalar ucuzluga v( bolluga ve emniyete; bulanik ve pis kokulu su akmasi ise hastaliklara vt sikintilara isarettir.
  Rüyada oluk görmek; tanınmış sohbeti dinlenir bir kimse ile arkadaş olacağınıza yağmur yağmadığı halde oluklardan su aktığını görmek; hakkınızda çok üzüleceğiniz kötü bir söz duyacağınıza bazı yorumculara göre rüyada oluk görmek; sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya oluklardan kan aktığını görmek; oturduğunuz şehirde birinin öldürüleceğine oluklardan kötü kokulu bulanık bir suyun aktığını görmek; hastalığa oluktan su içtiğini görmek; bir yerden elinize mal geçeceğine işarettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Oluk Rüya Tabiri Forum Tarih
Soluk Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Soluk alıp verirken vücudumuza giren havanın izlediği yol Sağlık Merkezi 30 Kasım 2016
Soluk alıp verirken havanın izlediği yol kısaca Eğitim Bilgileri 5 Ocak 2016
Soluk alıp verirken vücudumuzda ne gibi değişiklikler olur? Sorular ve Cevaplar 22 Ekim 2015
Soluk verirken yalnızca karbondioksit mi dışarı atılır? Sorular ve Cevaplar 22 Ekim 2015

Bu Sayfayı Paylaş