Okul ve aile arasındaki benzerlikler nelerdir?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 4 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. Okul ve aile arasındaki benzerlikler nelerdir? konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Okulla aile arasındaki benzerlik hakkında bilgi verir misiniz?
    okul ve aile arasında hangi benzerlikler vardır

• Okul ve aile aslında eğitim ve öğretim aşamalarında birbirlerinden ayrılmaz iki sosyal kurumdur.
    • Çocuklar hayata hazırlanırken ilk ve en önemli izlenimlerini aile ve okulda edinmektedirler.
    • Aile ve okul çocuğu geleceğe hazırlar..
    • çocuğun en uzun süre ve en yakın etkileşimde bulunduğu kişiler okul çevresi ve ailesidir.
    • Çocuklar ve gençler zamanlarının bir kısmını aile içinde ve diğer bir kısmını da okulda geçirir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Nisan 2015

2. Eylül

Eylül Site Yetkilisi Editör

• Okul ve aile aslında eğitim ve öğretim aşamalarında birbirlerinden ayrılmaz iki sosyal kurumdur.
    • Çocuklar hayata hazırlanırken ilk ve en önemli izlenimlerini aile ve okulda edinmektedirler.
    • Aile ve okul çocuğu geleceğe hazırlar..
    • çocuğun en uzun süre ve en yakın etkileşimde bulunduğu kişiler okul çevresi ve ailesidir.
    • Çocuklar ve gençler zamanlarının bir kısmını aile içinde ve diğer bir kısmını da okulda geçirir.

3. buldum evet iki satır yazdım okee oduuu

4. buldum ama mızıkçılık yapıyorum yazmayacağım diye ; annem yüzünden

5. ben 2. sınıfa gidiyorum bunu yazmak için bu siteye girdim bugün ödev çok

Yükleniyor...