Okul müdürüne pompalı tüfekle saldırı!

'Yurt İçi Haberler' forumunda *B*U tarafından 13 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. *B*U

  *B*U Üye

  Okul müdürüne pompalı tüfekle saldırı! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Okulda öğrenci olmaması faciayı önledi!

  [​IMG]

  Adıyaman'ın Gerger ilçesinde okulu müdürü okul bahçesinde infaz edilmek istendi.

  Edinilen bilgiye göre olay, Gerger ilçe merkezinde bulunan Fatih İlköğretim Okulu'nun bahçesinde meydana geldi. Okul Müdürü Yusuf Okutan, öğrencilerin okuldan evlerine gittiği akşam saatlerinde okul bahçesinde vuruldu. Öğrencilerin evlerine dağılmalarını bekleyen Okul Müdürü Yusuf Okutan, okulun bahçesinde iken pompalı tüfekle vuruldu. Yusuf Okutan vücudunun değişik yerlerine isabet eden saçmalar nedeniyle kanlar içerisinde olduğu yere yığıldı. Okulun dışından ve müdürün arkasından ateş eden kimliği belirsiz şahıs kayıplara karıştı.

  Silah sesini duyan okuldaki öğretmenler hemen bahçeye koştu ve müdürü kanlar içerisinde gördü. Yaralanan müdür Gerger Sağlık Merkezine kaldırıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Eren ve okul öğretmenleri sağlık merkezinde göz yaşlarına boğuldu. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından okul müdürü Kahta Devlet Hastanesi'ne oradan da, Adıyaman Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Okul müdürünün vücudunun değişik yerlerinde çok sayıda saçma bulunduğu bildirildi.

  Okul müdürünün vurulduğu duyan eğitim camiasından çok sayıda kişi hastaneye akın etti. Adıyaman Mille Eğitim Müdürü Hasan Alaköse, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban'da hastaneye gelerek, hastanın durumu ile yakından ilgilendiler.

  Milli Eğitim müdürü Hasan Alaköse, olayın akşam saatlerinde ve öğrencilerin okulda olmadığı saatte meydana geldiğini belirterek, yaralının genel durumunun iyi olduğunu ifade etti. Gerger Fatih İlköğretim Okulu'nun bu yıl eğitim ve öğretime başladığı ve okulun açılışının bu yıl yapıldığı öğrenildi.
  Polis ekipleri geniş çaplı çalışma başlatırken, okul müdürünü pompalı silah ile vuran kişinin öğrenci yakınımı yoksa başka bir sebepten dolayı mı vurulduğunu araştırıyor. Silahlı saldırı ile ilgili bir kişinin göz altına alındığı bildirildi.

  Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  İHA
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Okul müdürüne pompalı Forum Tarih
Okul müdürüne röportaj soruları kısaca Sohbet & Muhabbet 22 Ocak 2017
İzmir'de okul müdürüne sahtecilik ve zimmetten gözaltı Yurt İçi Haberler 30 Ağustos 2008
Okulda faaliyet gösteren eğitsel ve sosyal kulüpler hakkındaki düşünceleriniz nedir Öğretmenlerimizin Bölümü 15 Şubat 2017
Okuldaki müzik kulübünün görevleri ve sorumlulukları kısaca Öğretmenlerimizin Bölümü 15 Şubat 2017
Okuldaki kızılay kulübünün görevleri ve sorumlulukları kısaca Öğretmenlerimizin Bölümü 15 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş