Obama'ya anneanne freni

'Yurt Dışı Haberler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 21 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Obama'ya anneanne freni konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Barack Obama, yetişmesinde büyük rol oynayan anneannesinin ağır rahatsızlığı üzerine onu görmek üzere Hawaii adalarına gitmeye karar verdi. Obama, bu yüzden kampanyasına birkaç gün ara verecek.

  Demokrat kampanyanın sözcülerinden Robert Gibbs, senatör Obama'nın beyaz olan annesinin annesi 85 yaşındaki Madelyn Dunham'in rahatsızlığının son haftalarda artarak ciddi boyuta ulaştığını ve hayatı tehlike bulunduğunu bildirdi. Sözcü, Obama'nın anneannesinin rahatsızlığının ne olduğunu açıklamadı.

  Gibbs, bayan Dunham'ın, Obama'nın hayatındaki en önemli kişilerden biri olduğunu, Obama'nın Hawaii'ye giderek, anneannesiyle biraz zaman geçirmeye karar verdiğini belirtti.

  Bu çerçevede Obama, daha önceden perşembe ve cuma günleri için planlanan kampanya faaliyetlerine katılmayacak. Obama'nın yerine eşi Michelle'in bu faaliyetlerde yer alacağı ve Demokrat adayın cumartesi kampanyasına devam edeceği bildirildi.

  Obama, en son ağustosta Hawaii'de tatil yaparken anneannesini görmüştü. Bu arada Obama ve Demokrat Partinin ön seçimlerinde yendiği eski rakibi senator Hillary Clinton, Florida eyaletinde birlikte kampanya yaptı.

  Orlando kentinde düzenlenen mitingde Clinton, "Cumhuriyetçilerin dört yıl daha ülkemizi geriye götürmesine izin veremeyiz" diyerek halkı Obama'ya oy vermeye davet etti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Obama'ya anneanne freni Forum Tarih
Türk: Obama'ya Kürt sorununu anlattım Yurt İçi Haberler 6 Nisan 2009
Ermeni lobisinden Obama'ya mektup Yurt Dışı Haberler 12 Mart 2009
Anneanneyle İlgili Şiirler, Anneanne İle İlgili Şiir Şiirler 12 Nisan 2012
Rüyada Anneanne Görmek Rüya Tabirleri 16 Mayıs 2011
Anneanne çocuk şarkısı Çocuk Şarkıları & Videolar 18 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş