O sözler tartışma çıkardı

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 21 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  O sözler tartışma çıkardı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  “Yüz Yüze” programına katılan Cenk Eren ve Şenay Akay, Bülent Ersoy’un canlı yayında yarışmacıya verdiği nasihati tartıştı.


  [SIZE=+0][/SIZE]Popstar Alaturka’nın yayınında hayat hikâyesini anlatan Özlem Ceylan adlı yarışmacı, kendisine kaset yapacak zengin bir sevgilisinin olmadığını, destek vermek isteyenlerin de farklı şeyler beklediklerini belirtmiş, bunun üzerine söz alan Bülent Ersoy, “Eğer sana gerçekten istediğin kaseti yapacak ya da imkanı verecek, doğru olduğuna inandığın bir insan olursa, sen de onun istediklerini yapmalısın” demişti.

  Bülent Hanım şirazeyi kaçırıyor [​IMG]

  Bu sözler, Cenk Eren ve Şenay Akay’ın konuk olduğu “Yüz Yüze” programında tartışıldı. Ersoy’un sözlerine karşı çıkan Eren, “Yarışmacıya bu şekilde nasihat vermesi çok yanlış. Senin benim bildiğimiz şeyi Türk toplumuna bu şekilde yansıtman doğru değil. Bir kız gidecek, ‘Sen ver bana 30 bin dolar, bana finansör ol, ben de seninle birlikte olayım’ diyecek. Burada namus devreye girmiyor diyor Bülent Hanım. Hadi canım oradan! Bülent Hanım bazen şirazeyi kaçırıyor. Orada da iş çığırından çıkmış” dedi. ;

  Şenay Akay ise “Bülent Ersoy’un ‘namus iki bacak arasında değil kafada biter’ sözlerine katılıyorum. Fakat bunu canlı yayında Türk toplumuna bu şekilde lanse etmesini doğru bulmadım” diye konuştu.
  Meme kontrolüne sert tepki
  Bülent Ersoy’un “Popstar Alaturka”nın canlı yayınında bir kadın yarışmacının göğüslerinin silikon olup olmadığını eliyle kontrol etmesi de tepki çekti. Hakkı Devrim, “Medya Kralı” programında ekrana getirilen o görüntüleri izledikten sonra, “Bu programın sorumlusu kim” diye sordu.

  Okan Bayülgen’in “Osmantan Erkır” yanıtını vermesinden sonra da Devrim, “Osmantan Erkır, fevkalade görgüsüz, terbiyesiz biri” ifadesini kullandı.

  Devrim’in sözleri üzerine Bayülgen devreye girdi, “Hayır, hayır Osmantan Erkır iyi bir adamdır. Hiç öyle değil. Bülent Hanım’ın karşısında herkes çaresizdir” diyerek Erkır’a sahip çıktı.

  Okan Bayülgen’in ortamı yumuşatmak amacıyla yaptığı bu espriye rağmen Hakkı Devrim sert tavrını sürdürdü: “Ben gitmem. Çünkü ‘Bana göğsüne bakayım’ demeyecek. Bunun serbest bırakılması, buna gösterilen müsamahaya isyan ediyorum. Bu ileri derecede bir terbiyesizliktir. Bu sahne, fevkalede büyük bir terbiyesizliktir. Ne dersen de
  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - sözler tartışma çıkardı Forum Tarih
Hayvanlarla ilgili sloganlar ve sözler Güzel Sözler-Mesajlar 18 Şubat 2017
Zaman ile ilgili atasözleri anlamları Atasözleri & Deyimler 18 Ocak 2017
Bağımlılık ile ilgili atasözleri ve anlamları Atasözleri & Deyimler 18 Ocak 2017
Ağaç atasözleri ve anlamları kısaca Atasözleri & Deyimler 7 Aralık 2016
Pişmanlık sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 7 Aralık 2016

Bu Sayfayı Paylaş