Oğuz İlköğretim Okulu Arsin Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Oğuz İlköğretim Okulu Arsin Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arsin Oğuz İlköğretim Okulu - Oğuz İlköğretim Okulu Hakkında - Oğuz İlköğretim Okulu Tanıtımı - vErişim Bilgileri - Oğuz İlköğretim Okulu Resimleri


  Oğuz İlköğretim Okulu Trabzon Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Oğuz İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Oğuz İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Oğuz İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Oğuz İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARSİN
  Adı: OĞUZ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Oğuz ilköğretim Okulu Oğuz Köyü Arsin/Trabzon
  Telefon Numarası: 4627152548

  Kurumun Misyonu :

  Bütün öğrencilerimize; araştıran, sorgulayan, özgüveni olan, ülkesini, milletini her şeyden üstün gören ve çağımızın gereksinimlerine yanıt verecek beceriler kazandırmak.


  Kurumun Vizyonu:

  Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı; kendisini çevresini aydınlatan, toplumumuzu bilgi ve iletişim toplumu olarak gören, geçmişten aldığımız kültürel zenginlik ve güçle kendine, yakın çevresine ve tüm insanlığa yararlı, araştıran, üreten bireyler yetiştirmek.

  [​IMG]


  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş