Nvidia'nın Windows 7 Sürücüleri

'Diğer Driverlar' forumunda Siraç tarafından 8 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nvidia'nın Windows 7 Sürücüleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Nvidia'nın Windows 7 sürücülerini indirin...


  Nvidia, WHQL sertifikalı Windows 7 sürücülerini kullanıma sundu. İndirmek isteyenler buraya...


  NVIDIA tüm ION, GeForce ve Quadro ürün gamının dahil olduğu PC platformları için WHQL sertifikalı Windows 7 sürücüsü çıkarmış ilk donanım sağlayıcısı oldu.

  Windows 7 daha cazip kullanıcı deneyimi sağlamak üzere grafik işlemci ünitesinden yararlanarak, Windows işletim sistemlerinin gelişiminde önemli bir sıçrama tahtası niteliği taşıyor. Windows 7 aday sürümüyle aynı zamanda dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için grafik sürücülerini çıkararak NVIDIA Windows Donanım Kalite Laboratuarlarının (WHQL) sertifikasını alan ilk donanım sağlayıcısı olma unvanın aldı. Yeni sürücüler NVIDIA firmasına has üstün performans, özellik zenginliği ve üst düzey teknolojiyi ION®, GeForce® ve Quadro® ürünlerine kazandırıyor.

  Yeni sürücüler kapsamlı testlere alarak rapor hazırlayan Anandtech'den Ryan Smith ve Gary Key şunları yazdılar: "NVIDIA Windows 7 sürücüleriyle Vista üzerine performans artışı koyacaklarını vaat etmişlerdi ve sözlerinde durdular." Buna ek olarak şu ifadelere yer verilmiş "...performans taş gibi, uyumluluk ve sistem tutarlılığı beklentilerimizin ötesinde... tüm özellikleri çalışır biçimde ilk sürücülerini Windows 7 ile tam olarak bütünleştirebilmişler." Sonuç cümlelerinde Anandtech şunu da ekliyor. "Windows 7 çok sağlam bir oyun platformu olacak."

  grafik amaçlı olarak GPU'nun gücünden faydalanmak suretiyle, DirectX Compute Windows 7'nin görünüşünde, verdiği histe ve işlevselliğinde içselleşmiş
  güçlü berraklık ve netlik sağlamakla kalmayıp, yüksek performans ve gecikmesiz yanıt verme özelliği kazandırarak kullanıcılara büyük keyif veriyor.

  Windows 7 kullanıcıları, arlarında SLI, PhysX, 3D Vision ve DirectX Compute özelliklerinin bulunduğu performans ve teknoloji desteğinin son noktasını yaşayacaklar" diyen NVIDIA Yazılım Mühendisliği Başkan Yardımcısı Dwight Diercks sözlerine şöyle devam etti. "Oyunlarda, video format dönüşümlerinde ve Windows 7 ile daha iyi bir bilgisayar deneyimi için Microsoft WHQL onay damgasına sahip sürücülere kavuştuklarından artık kullanıcıların gönlü rahat."

  Sürüm 185.85 WHQL grafik sürücüleri NVIDIA'nın DirectX 10 grafik işlemcileriyle Microsoft'un yeni Windows 7 işletim sisteminin parçası olan WDDM v1.1 görüntü sürücü modelini desteklemektedir. WDDM v1.1 sürücüleri Windows 7'de en iyi görsel deneyimi sağlar.

  NVIDIA grafik işlemcileri için WHQL onaylı Windows 7 sürücülerini bilgisayarınıza indirmek için lütfen internet adresine gidiniz.

  [​IMG]
  http://www.nvidia.com/drivers
  http://www.microsoft.com/windows7
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nvidia'nın Windows Sürücüleri Forum Tarih
Nvidia'nın Windows 7 Sürücülerini indirin Diğer Driverlar 11 Temmuz 2009
Windows 7'de bilgisayar neden yavaşlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Mart 2014
Msn Kaydol Windows MSN Diğer Paylaşımlar 18 Eylül 2012
Dosya Uzantısını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 9 Eylül 2012
Bilgisayarın Hızını Arttırmak Windows 7 Windows 7 5 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş