Nusaybin'de Polis - Öğrenci diyalogu geliştiriliyor

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 21 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nusaybin'de Polis - Öğrenci diyalogu geliştiriliyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mardin’in Nusaybin ilçesinde Polis ve öğrenciler arasında diyalogu geliştirmek amacıyla öğrencilere ilçe Emniyet Müdürlüğü binaları gezdirildi. Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Bürosu (TEM), Polis ve Öğrenciler arasında diyalogu artırmak için öğrencilere kaldıkları mekânları ve araçlarını tanıttı.

  Nusaybin Kaymakam Bülent Pekdemir ilköğretim okulunda eğitim alan 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerini misafir eden Tem Büro Amiri ve personeli, öğrencileri kapıda kek ve meyve suyuyla karşıladı. Daha sonra öğrencilere zırhlı araçları tanıtan Polis Memurları öğrencilere; “bu araçlar ve binaların bizim değil sizin. Biz bu gün buradayız yarın başka memlekette oluruz. Bu binaları ve araçları korumak sizin göreviniz. Yarın sizden bazıları bugünkü yerimizde olabilirsiniz” dedi.

  Zırhlı araçlardan sonra öğrenciler İlçe Emniyet Müdürlüğü Mobese merkezini gezdi. Mobese merkezindeki Polis memurları, ilçeyi 24 saat gözetleyen kameralar hakkında öğrencilere bilgi verdi. Geziden memnun kalan öğrenciler daha sonra okullarına geri döndü.

  Muhabirimize açıklama yapan Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Kara, Polis ve öğrenci arasındaki diyalogu geliştirmek, Sıcak ve samimi bir ortam sağlamak amacıyla bu tür bir çalışma yaptıklarını söyledi./ Haber - Fotoğraf - Görüntü : Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nusaybin'de Polis Öğrenci Forum Tarih
Nusaybin'de Polis BDP Önünde toplanan gruba müdahale etti Mardin Tanıtımı 29 Aralık 2009
Mardin Nusaybin'de Elektrik Sorunu Protesto Edildi Mardin Tanıtımı 17 Ağustos 2011
Nusaybin'de Elektrik mağdurlarından Dedaş'a dava açma hakkı Mardin Tanıtımı 13 Ağustos 2011
Nusaybin'de Elektrik Sorunu Yüzünden Boru Fabrikası Kapanma Aşamasına Geldi Mardin Tanıtımı 13 Ağustos 2011
Nusaybin'de Elektrik Sorunu Mardin Tanıtımı 12 Ağustos 2011

Bu Sayfayı Paylaş