Nusaybin'de Çocuk Kaçırma

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Polis ve Vatandaş işbirliği ile kaçırılan çocuk 1 saat içerisinde bulundu. Mardin’in Nusaybin ilçesinde dün akşam saatlerinde bir kız çocuğu kaçırıldı. Ailesinin durumu erken fark etmesiyle ilçenin giriş çıkışlarını tutan Polis, çocuğu 1 saat içerisindebularak ailesine teslim etti.

Edinilen bilgilere göre, 9 yaşındaki E. K. Adlı kız çocuğu, dün akşam saatlerinde Nusaybin 27 Mayıs caddesi üzerinde babasına ait dükkânın önünden kaçırıldı. Çevredeki esnaf ve ailenin durumu fark etmesi üzerine Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğüne haber verildi.

Bir yanda aileyle birlikte çocuğu arayan Polis, diğer taraftan ise Mobese kameraları inceleyerek ilçenin giriş çıkışlarını kontrol altına aldı.

Kaçırılan çocuk bir saat sonra ilçe çıkışında bulunan Bölge Trafik istasyonu mevkiinde bulunurken, çocuğu kaçıranların kullandığı iddia edilen araç ilçe çıkışında terk edilmiş bir şekilde bulundu.

Araç içerisinde iki Pasaport bulan Polis, şahısları yakalamak için ilçede geniş çapta soruşturma başlattı.
Öte yanda yetkililer, çocuklarını yalnız başına sokağa bırakmaması konusunda ailelere uyarıda bulundu / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com


 

Üst