Nusaybin Yavuz Selim İlköğretim Okulunda Satranç Turnuvası

'Mardin Tanıtımı' forumunda frmartuklu tarafından 19 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. frmartuklu

  frmartuklu Özel Üye

  Nusaybin Yavuz Selim İlköğretim Okulunda Satranç Turnuvası konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Mardin’in Nusaybin ilçesinde okullar Satranç turnuvası yapıldı. İki gün sürecek turnuvada dereceye girecek öğrencilere
  çeşitli ödüller verileceği açıklandı.

  Nusaybin’in eski okullarından Yavuz Selim ilköğretim okulu, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle ilçede eğitim veren ilköğretim okulları arasında Satranç turnuvası organize etti.

  Okul kütüphanesinde yapılan turnuvanın iki gün süreceği ve turnuvada dereceye girecek öğrencilere 24 Kasım Öğretmenler günü törenlerinde çeşitli ödüller verileceği açıklandı.

  Turnuvayı düzenleyen Okul Müdürü Necati Demir yaptığı açıklamada, böyle güzel ve yararlı bir etkinliğe, 24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri çerçevesinde ev sahipliği yapmanın mutluluk verici olduğunu söyledi.

  Okul satranç kulübü danışman Öğretmeni Fadıl Taşçıer koordinatörlüğünde ilçede faaliyet gösteren ilköğretim okulları öğrencileri arasında turnuva organize ettiklerini bildiren Demir; “zekâ ile doğrudan bağlantılı aynı zamanda güzel bir spor dalı olan satrancın önemine dikkat çekmek için öğretmenimizin böyle güzel bir çalışma yapmasından dolayı kendisini kutluyorum. Amacımız; bu etkinliğimizi gelenekselleştirerek, her yıl 24 Kasım etkinlikleri çerçevesinde sürdürmektir” dedi.

  Demir, yarışmaya katılan bütün öğrencilere başarılar diledi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

  Kaynak: nusaybinim.com

  [​IMG]
   

 2. o benim okulumdu o okulu çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum şimdi okulumuzu yıktıkları ve ilköğretim olduğu için bizi merkez ortaolkuluna gönderdiler am biz hala okulumuzu çok seviyoruz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nusaybin Yavuz Selim Forum Tarih
2016 Nusaybin nüfusu kaçtır? Mardin Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Nusaybin Nüfusu Mardin Tanıtımı 25 Şubat 2014
2013 Nusaybin Merkez Nüfusu Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013
2013 Yılı Nusaybin Nüfusu Kaçtır Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013
2013 Nusaybin Nüfusu Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş