Nusaybin Otobüs Terminali Yılsonuna Kadar Boşaltılıyor

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 17 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nusaybin Otobüs Terminali Yılsonuna Kadar Boşaltılıyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bölünmüş Duble Yolun Nusaybin ilçe girişine yakın olması nedeniyle Belediye, Şehirlerarası Otobüs Terminalini Aralık ayın sonuna kadar tahliye kararı aldı. Nusaybinim.com muhabirine bilgi veren Nusaybin Belediye Başkanı Ayşe Gökkan, E – 90 karayolunun bölünmüş duble yolun Belediyeye ait Şehirler arası Otobüs Terminalin sıfır noktasından geçtiğini söyledi.

  Şehirlerarası Otobüs Terminaline giriş – çıkış yapan otobüslerin, bekleme yapan yolcular ve yakınlarının trafik güvenliği için büyük tehlike oluşturduğunu bildiren Başkan Gökkan; “söz konusu yerin terminal için uygun olmadığı Karayolları tarafından bize bildirilmiş bulunmaktadır. Bu nedenle otobüsün giriş-çıkışları, diğer araçlar ile yayaların güvenliği sağlaması, trafik kazaların önlenmesi ile vatandaşın can ve mal kaybına sebebiyet verilmemesi ile trafik düzeni ve güvenliği için Aralık ayı sonuna kadar firmalara ait yazıhaneler kapatılarak Terminal boşaltılacaktır” dedi.

  Nusaybin’e yakışır yeni bir Otogar için çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Gökkan, bu süre zarfından terminal yeri olarak Şimdiki otogarın karşısında bulunan Dilmenler Petrol Turizm’e ait alanın kullanılacağını açıkladı. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

  Kaynak
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nusaybin Otobüs Terminali Forum Tarih
2016 Nusaybin nüfusu kaçtır? Mardin Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Nusaybin Nüfusu Mardin Tanıtımı 25 Şubat 2014
2013 Nusaybin Merkez Nüfusu Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013
2013 Yılı Nusaybin Nüfusu Kaçtır Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013
2013 Nusaybin Nüfusu Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş