Nusaybin Halk Eğitim Merkezinde yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 18 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nusaybin Halk Eğitim Merkezinde yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nusaybin Halk Eğitim Merkezinde yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı

  Arif Altunkaynak
  Mardin’in Nusaybin ilçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2009 – 2010 Eğitim öğretim sezonun bitmesiyle yıl sonu değerlendirme toplantısı yaptı.

  [​IMG]
  Nusaybin Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan toplantıda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdür vekili Mehmet Sabahattin Genç, 2009 2010 eğitim öğretim yılında mesleki-teknik sosyal-kültürel ve okuma yazma kursları dahil olmak üzere 14 bin vatandaşın Halk Eğitim kurslarından faydalanadığını kaydetti. Yıl boyunca 284 eğitimci ve usta öğreticiyi görevlendirdiklerini bildiren Genç, önümüzdeki eğitim öğretim yılında hedeflerinin bu rakamları yüzde yüz artırmak olduğunu belirtti.

  [​IMG]
  Genç, önümüzdeki sezonda en büyük hedeflerinden birisinin “Ana kız okuldayız” kampanyası çerçevesinde okur –yazar olmayan ev kadınlarına ulaşmak ve onları okulla tanıştırmak olduğunu söyledi.

  [​IMG]
  Toplantı sonrası 2009 – 2010 yılında eğitim alarak okuma-yazma öğrenen ve mezun olan kursiyerlere Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, Şube Müdürleri M. Nejat Yıldız, İdris Akbaş ve Halk Eğitim Merkezi Müdür vekili Genç tarafından sertifika verildi. / Nusaybinim.com
  [​IMG]


  Kaynak
   

Bu Sayfayı Paylaş