Nusaybin Devlet Hastanesinden Web hizmet

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 12 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nusaybin Devlet Hastanesinden Web hizmet konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mardin’in Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesi web site üzerinden hizmetlerini geliştiriyor. Vatandaşlar Randevu ve Laboratuar sonuçlarını Hastane web sitesinden alabilecek. Nusaybin Devlet Hastanesi Baştabibi Op. Dr. Süleyman Gökdemir, Devlet Hastanesi Bilgi işlem sevisinin web sitelerini geliştirmek için çaba içerisinde olduğunu söyledi.

  Baştabip Gökdemir, Nusaybin Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Servisi tarafından idare edilen www.nusaybindh.gov.tr adresi üzerinden yapılacak çalışmaları şöyle açıkladı;
  “Hastanemiz laboratuar bölümünden tahlil yapan hastalarımız, laboratuar sonuçlarını web sitemizden öğrenerek hiç beklemeden tedavilerini sürdürebilirler.

  Web sitemizde bulunun diğer bir hizmet de randevu alma hizmetidir. Hastalarımız gitmek istedikleri doktordan kendi evlerindeki bilgisayarlar aracılığıyla randevu alabilirler. Ancak randevuların en az bir gün önceden alınması gerekir. Bilgi işlemde bir karışıklık olmaması sebebiyle muayene alınacak gün, randevu alınamayacak”.

  Baştabip Gökdemir, web sitesinin işlerliği sayesinde Nusaybin Devlet Hastanesindeki yoğunluğu bir nebzede olsa düşüreceklerini sözlerine ekledi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nusaybin Devlet Hastanesinden Forum Tarih
Nusaybin Devlet Hastanesine Modern Ameliyathane Mardin Tanıtımı 31 Temmuz 2010
Nusaybin Devlet Hastanesi Web Sitesi Mardin Tanıtımı 13 Nisan 2010
Nusaybin Devlet Hastanesinde 'Odyometri' Bölümü açıldı Mardin Tanıtımı 10 Aralık 2009
2016 Nusaybin nüfusu kaçtır? Mardin Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Nusaybin Nüfusu Mardin Tanıtımı 25 Şubat 2014

Bu Sayfayı Paylaş