Nusaybin Çatom Satranç turnuvası töreni yapıldı

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 9 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nusaybin Çatom Satranç turnuvası töreni yapıldı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nusaybin Çatom Satranç turnuvası töreni yapıldı

  Arif Altunkaynak
  GAP İdaresi ve Nusaybin Kaymakamlığı tarafından desteklenen Çok Amaçlı Toplum Merkezi (Çatom), ev kadınları arasında düzenlediği satranç turnuvasında şampiyon olan kursiyer için ödül töreni düzenledi.
  Nusaybin Çatom binasında düzenlenen törene katılan Kaymakam Yücel Gemici, okulların dışında da eğitimi geliştirmek için çeşitli faaliyetler düzenlediklerini bildirdi.
  Çatom’ların bu konuda çok iyi yer tuttuğunu kaydeden Gemici; “ Çatom’a gelenlerin kendilerini geliştirme gayreti içinde olduğunu görüyorum. Bu çok takdir edilmesi gereken bir husustur. Bu manada bizim de kamu olarak devlet olarak çalışmalar yürütmemiz gerekir. Bizim için kadınlarımız, annelerimiz, çocuklarımız çok önemli, bunun gerekliliğini yerine getirmeye çalışıyoruz. Amacımız sizlerin faaliyet göstereceği yeni yerler, yeni binalar oluşturmak” dedi.
  [​IMG]
  Satrancın katılımcılarımız üzerinde sosyal davranışlarını kazandırmak amacıyla eğitim – öğretim sezonu başında gönüllü antrenör Müslüm Bilgiç ve Türkiye Satranç Federasyonu (TFS) Nusaybin ilçe temsilcisi Sinan Çetin’in desteğiyle satranç kursu açtıklarını belirten Çatom sorumlusu Medine Samuk, kursa 18 ev kızının katıldığını söyledi.
  Eğitim ve turnuva sonunda Satranç şampiyonu olan Meryem İbrahimoğlu’na Nusaybin kaymakamı Gemici tarafından şampiyonluk belgesi verildi. / Nusaybinim.com


  [​IMG]

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nusaybin Çatom Satranç Forum Tarih
Çatom Nusaybin'de Proje tanıtım gecesi düzenledi Mardin Tanıtımı 16 Mart 2010
2016 Nusaybin nüfusu kaçtır? Mardin Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Nusaybin Nüfusu Mardin Tanıtımı 25 Şubat 2014
2013 Nusaybin Merkez Nüfusu Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013
2013 Yılı Nusaybin Nüfusu Kaçtır Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş