Nuri Alço'dan gençlere nasihatlar

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 19 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Nuri Alço'dan gençlere nasihatlar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Türk sinemasında canlandırdığı kötü karakterlerle tanınan Nuri Alço, hayata geçireceği bir film projesiyle gençleri kötülüklerden uzak tutmayı hedefliyor.
  [​IMG]

  Sinama sanatçısı Alço, yaptığı açıklamada bugüne kadar oynadığı rollerle aslında gençleri uyarmayı hedeflediğini söyledi.

  Sinemada her zaman kötü karakterleri canlandıran bir kişi olarak tanındığını anlatan Alço, gençleri çok sevdiğini belirterek, şöyle konuştu:
  “Onlara örnek olmak gerekiyor. Bir sanatçı, aktör olarak gençleri çok seviyorum. Onlara her zaman destek olmuşumdur. Bir sanatçının en kötü adamı bile en iyi şekilde oynaması gerekir. Onlara nasihat verecek, örnek olacak kişi olarak kendimi onlara adadım ve böyle bir rolü seçtim. Çok da mutluyum.”

  Özellikle üniversite öğrencilerine yönelik olarak bir proje hazırladığını, bu kapsamda halen senaryosu ve maddi boyutuyla ilgilendiği bir sinema filmi çekeceğini ifade eden Alço, yakın zamanda söz konusu filmin çekimlerine başlayacağını ümit ettiğini kaydederek, şunları söyledi:
  “Anadolu'daki kentlerden gelen gençlerin büyük şehirlerdeki üniversitelerde okumaları, ailelerden kopmaları, bir takım imkansızlıklar içinde imkanı olanlarla bir araya gelmeleri çok büyük uçurumlar yaratıyor. Bazı gençlerimiz kötü yollara yönelebiliyor, kötü alışkanlıklar edinebiliyorlar. Gençlerin sıkıntıları anlatacak, onlara nasihat vericek bir film projesi olacak. Örneklerle anlatacağız. Her konuyu içerecek çok güzel bir çalışma olacak.”

  Filminde her şeyi dile getireceğini sözlerine ekleyen Alço, “Gençleri uyarıcı bir proje olacak. Çok kısa bir zamanda projeyi hayata geçirmeyi istiyorum. Ancak sponsorlara ihtiyaç duyuyorum” diye konuştu.  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Nuri Alço'dan gençlere Forum Tarih
Eski Hastalık Özeti Reşat Nuri Gültekin Kitap Özetleri & E-Kitaplar 22 Ocak 2013
Nuri Özaltın İlköğretim Okulu Bilgileri Genç Bingöl Bingöl Tanıtımı 18 Temmuz 2012
Samiye Nuri Sevil İlköğretim Okulu Bilgileri Turgutlu Manisa Manisa Tanıtımı 8 Temmuz 2012
Reşat Nuri Güntekin Yaprak Dökümü Romanının Özeti Kitap Özetleri & E-Kitaplar 10 Nisan 2012
Nuri İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 10 Mart 2012

Bu Sayfayı Paylaş