Nuray Sayarı Kimdir - Nuray Sayarı Biyografisi Resimleri

'Biyografi & Otobiyografi' forumunda SeLeN tarafından 28 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Nuray Sayarı Kimdir - Nuray Sayarı Biyografisi Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nuray Sayarı Kimdir - Nuray Sayarı Resimleri - Nuray Sayarı Biyografisi - Nuray Sayarı Hakkında


  Televizyonlarda sabah programlarina katilan unlu bir astrolog.

  Nuray Sayarı, 31 Ocak'ta İstanbul'da doğdu. Kova burcu gökyüzündeyken dünyaya gelen Nuray Sayarı, bugünkü Astrolojik ilme bu nedenle sahip olduğuna inanıyor.

  İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Nuray Sayarı, annesinin Kahireli olması ve anneannesinin de çok eski bir astrolog olması nedeniyle Kahire'de Astroloji eğitimi aldı.

  Kendi hayatında yaşadığı başarıların, pozitif düşünce gücüne bağlı olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları anlamak için astrolojiyi psikolojik bir araç olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir hayat yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne zaman çözebileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok önemli olan pozitif düşünce gücünü kullanmayı da öğretiyor.
  "Yaşamınızı yöneten şey aslında düşünme biçiminizdir. Düşünce biçiminiz sizi başarıdan başarıya ya da tam bir başarısızlığa götürebilir, size sevgi ve mutluluk ya da yalnızlık ve sefil bir yaşam verebilir.

  Düşüncenin insan beyniyle sınırlı olduğunu düşünmek yanıltır bizi. İnsan beyni, düşüncenin bir aracıdır yalnızca. Evrenin sıralı düzenlenişi, evrensel bir zekanın varlığının kanıtıdır. Atomlarda var olan bu zeka, hayatın her bölümünde, evrenin sonsuzluğuna doğru tekrar tekrar üretilir. Her şey düşüncedir ve düşünce ürünüdür. İnsan, "evrensel akılla birlikte hayatını yaratır. Burada, yüce plana göre insana hakimiyet verilmiştir. Hayatın yaratıcı süreci ona yaşadığı olayları yürütme otoritesini verir."

  Nuray Sayarı, aynı zamanda Tarot ile de ilgilenmektedir. Bir radyolog için röntgen filmi neyse, bir Astrolog için de bir bireyin doğum haritası ve Tarot, bu gününden başlayarak, hem yakın hem uzak gelecekle ilgili yapmak ve yaşamak istediği bir çok isteklerinin cevap anahtarıdır.

  Şu anda Türkiye'nin en önemli Astrologlarından birisi olan Sayarı, mesleğini yasalara uygun olarak yapan ilk kişi. Nuray Sayarı, yazılı ve görsel basında Astroloji ve Tarot konusunda yapmış olduğu yorumları ile dikkat çekiyor.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş