Novatel, Motorola WIBB ile anlaştı

'Bilim & Teknoloji' forumunda Dine tarafından 13 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Novatel, Motorola WIBB ile anlaştı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Novatel'in, kablosuz köprülerle bağlantılar oluşturan Motorola WIBB ile anlaştığı bildirildi.

  Novatel'den yapılan açıklamada, fazla bant genişliğinin güvenli ve kesintisiz kullanımına imkan veren Motorola'nın ''PTP 800 Lisanslı Ethernet Mikrodalga'' çözümlerinin Novatel güvencesiyle Türkiye'de olduğu belirtildi.
  Yapılan açıklamada, son yıllarda inanılmaz hızla artan veri miktarları ve bunların taşınıp aktarılması konusunda yaşanan zorluklar, daha fazla bant genişliğine duyulan ihtiyacın artması şeklinde kendini gösterdiği kaydedildi.
  Açıklamada, bu ihtiyaçları göz önüne alan Motorola'nın, paylaştırılmış radyo frekanslarında çalışan, lisanslı ve lisanssız çözümlerden oluşan noktadan noktaya (PTP) kapsamlı ürün serisini, ''Noktadan Noktaya (PTP) 800 Serileri Lisanslı Ethernet Mikrodalga'' çözümlerini dahil ederek genişlettiği belirtildi.
  Açıklamada, Avrupa Lansmanı Bilişim Zirvesi sırasında ilk olarak Türkiye'de gerçekleştirilen Motorola ''PTP 800 Lisanslı Ethernet Mikrodalga'' çözümlerinin, Motorola telsiz ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğünü ve Türkiye'deki satış-pazarlamasını yapan Novatel güvencesiyle şimdi Türkiye'de olduğu ifade edildi.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş