Nostradamus Kehanetleri Kitabı - Mario Reading

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda DeMSaL tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Nostradamus Kehanetleri Kitabı - Mario Reading konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nostradamus Kehanetleri - Mario Reading Kitap Tanıtımı - Kitap Özeti - Nostradamus Kehanetleri - Mario Reading Hakkında
  Kitap Hakkında
  Sadece o, Nostradamus, bize gelecekten haber verebilirdi. İnsanlığı bekleyen neydi? Cennet mi, kıyamet mi? Amerika'nın Vietnam'daki yenilgisi. Arap-İsrail Savaşı. Meksika Depremi.
  Körfez Savaşları. Hint Okyanusu'ndaki tsunami. 11 Eylül. Nostradamus'un tüm kehanetlerinin gerçekleşmesi bir rastlantı değildi.Ve dahası da vardı. Kayıp kehanetlerde insanlığın sonu gizliydi.

  “ALMANYA BATACAK ve AFRİKA GERİ ALINACAK. GENÇ BİR LİDER ORTAYA ÇIKACAK, İNSANLAR GÖZLERİNİ SAVAŞ ALANINA ÇEVİRECEK, YILDIZ OLMAYAN BİR YILDIZ PARLAYACAK.”

  Nostradamus'un tam 1000 kehaneti vardı ve ancak 942'si günümüze kadar ulaşabildi. Kayıp kehanetlerin sırrı neydi? Saklanmalarının, hatta belki de yok edilmelerinin sebebi bu sırlar mıydı?
  Kayıp kehanetlerin gizemi, farklı amaçları olan iki adamı biraraya getirecekti. Kariyer peşindeki yazar Adam Sabir ve gizli bir topluluğun üyesi, Achor Bale...

  Şimdiye kadar 35 dile çevrilen bu benzersiz roman, hala tüm insanlığı şaşırtan Nostradamus Kehanetleri'ni heyecan dolu, müthiş bir kurgunun içine yerleştiriyor.

  Kitabın künyesi

  Nostradamus Kehanetleri - Mario Reading
  · Artemis Yayınları
  · Basım Tarihi : 07 - 2010
  · ISBN : 9786054228560
  · Sayfa Sayısı : 520
  · Çevirmen : Barbaros Bostan
  · Etiket Fiyatı : 22.00 TL

  Kitap kapağı

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş