Norton Ghost 14.0.0.24815 İndir bedava

'M-N' forumunda UquR tarafından 12 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Norton Ghost 14.0.0.24815 İndir bedava konusu Norton Ghost 14.0.0.24815 İndir bedava


  [​IMG]

  Symantec Corporation tarafından üretilen Norton Ghost 14.0, verilerinizi bilgisayardaki olağanüstü durumlara karşı korur. Sistem yükseltme, sabit disk yedekleme ve veri kurtarmaya yönelik güçlü bir araç olan Norton Ghost 14.0 ile, beklenmedik sorunlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Akıllı bir Windows arabirimi, sabit diskinizi yedeklemeyi her zamankinden de kolay hale getirmektedir. Düzenli yedeklemeler, bir sistem kapanması veya olağanüstü durum sonrasında önemli dosyalarınızı kurtarmanıza yardımcı olur. Norton Ghost, işyeri dışında kolay depolama yapabilmek için, sabit diskinizin görüntülerini çok çeşitli çıkartılabilir ortamlara kaydedebilmenize olanak verir.

  Ayrıca, yedekleme işini başka bir bilgisayara da yapılabilir. Norton Ghost, verileri yeni bir sabit sürücüye veya başka bir bilgisayara hızlı ve kolay bir şekilde kopyalayarak, bilgisayar yükseltme sürelerini önemli ölçüde azaltır. Program Windows’un pek çok sürümünü desteklediği için, hem eski hem de yeni bilgisayarları yükseltmek için kullanılabilir. Tüm sabit sürücüyü veya yalnızca seçtiğiniz bölümlerin görüntüsünü alarak, yalnızca gereksinim duyduğunuz verileri (bireysel dosyalar dahil) geri yüklenebilir. Eşlenmiş ağ sürücüleri desteği sayesinde, küçük işletmelerdeki yedeklemelerin etkinliği artırılır.

  Özellikleri:

  - Sabit diskinizin birebir kopyalarını oluşturun.
  - Dosyaları hızla geri yükleyin.
  - Otomatik yedekleme zamanlayın.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Download Norton Ghost 14.0.0.24815



   
 2. mkbesni

  mkbesni Yeni Üye

  arkadaşlar emeğinize sağlık birde bu northon ghost 14.0 resimli anlatımı hakkında bilgi verirseniz çok güzel olacak yada bu formda varmı tekrar teşekkürler emeğinize sağlık
   
 3. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Norton Ghost 14.0 Kurulumu ve Resimli Anlatımı İçin

  >>>Burdan<<<


  Norton Ghost Programının Kullanımı İçin


  >>>Burdan<<<
   

Bu Sayfayı Paylaş