Nokta Perakende Satış Programı 1.09-10 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 12 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Nokta Perakende Satış Programı 1.09-10 İndir konusu Nokta Perakende Satış Programı 1.09-10


  Tanıtım:
  Nokta Perakende Satış Programı ile Stok, Cari, İrsaliye, Fatura, Banka, Pos Takibi ve Kasa işlemlerinizin yanı sıra detaylı raporlama hazırlayabilirsiniz.

  Programın Özellikleri :

  1. Kolay kullanım, anlaşılabilir ekran tasarımları ve hızlı öğrenim imkanı : Program kullanıcı dostu olarak tasarlanmış ve kısa zamanda az emekle çok işlem yapılacak şekilde ekranlar tasarlanmıştır. Karmaşadan mümkün olduğunca uzak durulmaya çalışılmıştır.
  2. Hızlı veri girişi : İşlemler tek bir ekrandan bütün bölümlere ulaşılabilecek bir yapıda hazırlandığından aynı anda tek işlemle birçok iş yapılabilmektedir (Örneğin : Bir perakende satış yapan kasiyer satışı yapıp bunun bir kısmını peşin tahsil edip kalanını herhangi bir banka posundan çektiğini varsayarsak, tek işlemle önce nakit alınan bedeli kasaya girdi olarak, kalan bedeli komisyon tutarı hesaplanarak bankaya hakediş ve komisyon olarak kaydı yapılabilmekte ve bu işlem 1 sn'den daha az bir zaman almaktadır).
  3. Geniş raporlama desteği : Programın her aşamasında geniş rapor desteği sunulmuştur, kurum yöneticileri kendi rapor ekranlarından işletmesinin anlık durumu hakkında her türlü veriye rahat ulaşabilmekte ve raporlama alabilmektedir (Örn: Gün ortasında şirketimizden ne kadar pos çekilmiş bu posların banka dağılımları nedir, ne, hangi hesaba, hangi gün, ne kadar para geçeceği ve ne komisyon kesildiği alınabilmekte).
  4. Çoklu kullanım desteği : Program hem tek kullanıcı hem de çoklu kullanım için lisans bedeli karşılığında açılabilmektedir.
  5. Bankalarda yaşanacak para kayıp ihtimallerini ortadan kaldırma : Sistem işlemeye başladığında artık hangi bankanızda hangi hareketten hangi tarihte ne kadar paranız olduğunu kuruşuna kadar, sizin bankayla yapmış olduğunuz oranlar nispetinde hesaplanıp raporlanabildiği için herhangi bir kaçak söz konusu olmamaktadır. Bu durumda işletme sahibini bankayla karşı karşıya kalmaktan kurtarmaktadır.
  6. İşletmenin ihtiyacı olan işlerin basit ve kullanımı kolay çözülmesi : Sistem işlemeye başladığında işletmenin sadece banka işleri değil diğer işlemleri de hızlı ve kolay kullanımla çözümlenmektedir (Örneğin Stokların düzgün tutulması, maksimum minimum stok seviyelerinin takibi, stok seviyesi kontrolü, cari hesapların takibi, banka taksitli ve firma taksitli satışlar yapabilme ve takibinin yapılması, günlük kasanın tutulabilmesi, fatura irsaliye proforma fatura ve perakende satış yapılabilmesi).

  Programın Başlıca Modülleri :
  1. Kurum Tanımları
  2. Personel Tanımları
  3. Stok Takip Modülü
  4. Cari Hesap Modülü
  5. Kasa Modülü
  6. Banka ve Pos Modülü
  7. Perakende Satış Modülü
  8. Proforma Fatura, Fatura, İrsaliye Modülleri
  9. Liste ve Raporlama Modülü
  10. Sistem Araçları (Yedekleme Geri Alma ve Bakım vs.) Modülü


  Boyut : 134 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 50 Kullanım

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Turcasoft Yazılım


  [​IMG]


  Nokta Perakende Satış Programı 1.09-10
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Nokta Perakende Satış Forum Tarih
Püf noktası deyimi hikayesi kısaca Atasözleri & Deyimler 4 Nisan 2014
Günümüzde Tarımın Geldiği Nokta Nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 10 Mart 2014
Ülkemizin yüzyıllardır ticaret yollarının geçiş noktası olmasının nedenleri nelerdir Ülkeler Coğrafyası 8 Mart 2014
Osmanlı döneminde eğitimin geldiği nokta nedir? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014
Ülkemizin yüzyıllardır ticaret yollarının geçiş noktası olmasının nedeni kısaca Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş